AIMP для Android: на 5 зірок

Вечір добрий. На днях я писав, що класні навушники за 5 доларів, які я купив на Aliexpress. Йдеш собі по вулиці, а у вухах лунає улюблена музика – це класно! Сьогодні ще вияви, що кнопка на навушниках таки працює і мікрофон теж, вже зазначив це у огляді навушників. Все ніби добре, але не ідеально – помітив, що звучання трохи кульгає, та й кнопку налаштувати можна було тільки або на «пауза/грати», або на «наступний трек».

AIMP для Android

AIMP для Android 2.3.5. Скрін з Lenovo A396.

Трохи почитав 4PDA і помітив, що люди часто писали, що стандартні плеєри гіршу якість музики дають, а також, що кнопка теж веде себе не так, як має. В одному з постів рекомендували AIMP. З цим плеєром я знайомий, під «Віндовсом» його використовував, то ж без вагань поставив на смарфтон. І… о диво!

Окрім класного на вигляд інтерфейсу я отримав можливість одним натисканням кнопки на навушниках ставити паузу, а двома натисканнями підряд – перемикати трек на наступний. Класно! А як щодо звучання музики? – Результат мене вразив! Відмінність у якості звучання просто колосальна! По ходу стандартний плеєр моєї прошивки – гавно 😀

Отож, рекомендую AIMP для Android, а також навушники Honor 😉