Але ж собака не свиня!

Саме в такому дусі мені відповіли на коментар, а точніше мою відповідь на інший коментар. Звісно з цього речення ви нічого не зрозуміли, тому давайте поясню детальніше. Для початку – ось таке зображення було опубліковано в одному з пабліків у ВК (підпис під картинкою – коментар до зображення того, хто його запостив):

Але ж собака не свиня

Лицемерие общества..

Там почалося обговорення і в процесі людина Х написав, що недоцільно порівнювати собаку зі свинею. Цитую

Блин… Ну собак как-то глупо сравнивать со свиньми!

Мене це трохи зачепило, тому відповів, цитую:

Почему? И те, и другие когда-то были одомашненные людьми, только с разной целью.

На що знову ж отримав відповідь:

Виктор, ну я йух знает… Не видел, чтобы свинья спасала жизнь человека или встречала виляючи хвостом с работы… Как-то так…

Здається він правильно все сказав, свиня не зустрічає людину виляючи хвостом, і життя не рятує допомагаючи рятувальникам чи т.п. Але давайте розберемося, чому це так.

Свиня росте запертою в хліві, весь її контакт з людиною – коли та приносить їсти (і то це в випадку села, на великих фермах і цього контакту нема). Собака ж з самого дитинства росте на руках у людей, всі приділяють йому багато уваги. Далі, собака живе або у дворі, або в будинку\квартирі, маючи змогу зустрічати людину виляючи хвостом. Свиня ж в цей момент (коли людина приходить додому) в кращому випадку закрита у хліві, а в гіршому – її вже немає в живих, бо та ж людина давно її вбила і з’їла.

Загалом, як написав той, хто опублікував картинку, лицемірство…

Коментування вимкнено
  1. 1 рік назад