База сайтів з великим ТІЦ

Привіт. Недавно на одному з моїх сайтів впав показник ТІЦ, в результаті став неможливим продаж посилань на GoGetLinks. Тепер посилання тільки на RotaPost з цього сайту продаю, але там замовлень значно менше буває, а гроші втрачати не хочеться. Рішення просте – потрібно підняти ТІЦ назад.

База сайтів з великим ТІЦ

Варіантів підняття два: або купуючи посилання на тих самих біржах, або шукати сайти з великим ТІЦ на яких можна залишити відкрите посилання на свій сайт. Знову ж, витрачати зайві гроші на підняття ТІЦ не хочеться, тому вирішив піти другим шляхом. Знайшов на просторах інтернету кілька баз потрібних мені сайтів, загалом – близько 500 сайтів.

Однак не все так добре, як хотілося б – ці бази ще з 2011-2012 років, а тому більшість сайтів з них вже або заспамлені, або неробочі, або закрили можливість залишити своє посилання. Перебрав за тиждень ці пів тисячі сайтів, полишав посилання на свій. Всі активні на яких ще можна лишити своє посилання зібрав в окрему базу, нею тут і поділюся.

Завантажити базу сайтів з високим ТІЦ: TIC-2015.ods

Загалом у базі 49 сайтів, сумарний ТІЦ – 16160, сумарний PR – 139, 23 сайти є у «Дмозі», 34 – у «Яндекс каталозі». В таблиці напроти кожного сайту вказані показники ТІЦ і PR, наявність в каталогах (1 – є, 0 – нема), тематика, а також де можна залишити своє посилання. Практично на всіх сайтах посилання лишається у профілі користувача на форумі.

Зважаючи на останнє, при реєстрації користувача краще використовувати нікнейм, який є назвою вашого сайту. В інтересах вказуйте ключові слова, які характерні вашому сайту. Наприклад, я завжди вказував «Автомобілі» і ще декілька кожен раз різних. Після реєстрації посилання на свій профіль варто додати в «адурилки» (тут від Яші, тут від Гугла).

За тиждень Яндекс «заковнув» лише три профілі з моїми посиланнями, але враховуючи, що це Яндекс – і так багато за такий короткий час 😀 Чи дасть такий прогін результат поки не знаю, треба почекати апдейту ТІЦ. Можливо навіть другого, адже якщо ап буде найближчим часом – навряд щось зміниться, бо Яша ще не проіндесував всі залишені мною посилання. Загалом, про результат напишу як тільки він буде чи не буде. На цьому все, бувайте!

Коментування вимкнено
  1. 2 роки назад
    • 2 роки назад
      • 2 роки назад
        • 2 роки назад