Безкоштовна реєстрація домену в зоні pp.ua

Кожному хто захоче створити персональний блог доведеться зіткнутися з питання вибору та реєстрації домена. І звісно кожен подивившись тарифи на доменні зони задумається чи хоче він платити за домен, адже чи вийде у нього створити блог чи ні, а гроші на домен будуть викинуті… Саме тому сьогодні я розповім про те, як безкоштовно можна зареєструвати домен у зоні pp.ua

Перш за все варто наголосити, що доменна зона pp.ua означає Privte Person (приватна особа), а тому вона ідеально підходить для персональної сторінки або блогу. Отже приступимо ж до реєстрації власного домену, яка займе всього декілька простих кроків 🙂

Крок 1. Заходимо на сайт http://nic.ua та перевіряємо чи не зайнятий бажаний домен:

Реєстрація домена pp.ua 1_01

 Якщо домен вільний то реєструємося на сайті (посилання “Реєстрація” справа зверху). Заповнюємо дані в форми:

Реєстрація домена pp.ua 1_02

 Заповнивши всі форми ставимо галочку навпроти погодження з умовами договору та натискаємо “Зареєструватись”.

Крок 2. Зареєструвавшись переходимо на головну, знову пишемо зверху бажаний домен (як у першому кроці) та якщо фін вільний оформлюємо замовлення:

Реєстрація домена pp.ua 1_03

 Натискаємо на “оформити замовлення”, після чого з’являється така сторінка:

Реєстрація домена pp.ua 1_04

Як бачимо вартість замовлення складає 0.00 USD,  тобто безкоштовно. Ставимо галочку та натискаємо “Продовжити”.

Крок 3. Ми потрапили на сторінку вибору власника домену. Для продовження реєстрації нам потрібен nic-handleале так як в нас його ще немає то створюємо, натиснувши посилання “обрати”. Потрапивши на наступну сторінку натискаємо “Додати новий контакт”. Заповнюємо всі дані та реєструємо nic-hadle, після чого продовжуємо реєстрацію домену:

Реєстрація домена pp.ua 1_05

 натискаємо “Продовжити”, після чого потрапляємо на сторінку паркування домену.

Крок 4.  Якщо ви вже зареєстрували хостинг, і знаєте свої DNS дані, то в випадаючому списку вам потрібно вибрати «Обслуговування домену на сервері імен клієнта – безкоштовно» і в нижче з’явишихся формах ввести ваші NS-сервера (мінімум 2), якщо ж хостингу поки немає, і домени паркувати нікуди, ви можете скористатися безкоштовною паркувальною стоянкою від nic.ua вибравши в випадаючому меню «Паркування домену – безкоштовно». Знову натискаємо кнопку Продовжити оформлення замовлення, яка нас направляє на сторінку, де ми натискаємо кнопку «Перейти до оплати».

Крок 5. На ваш телефон вже відправлено смс повідомлення з кодом активації вашого домену. Для активації заходимо на сайт http://pp.ua і натискаємо там на посилання “активувати домен”. Перед нами з’являються три поля. В першому полі вводимо мобільний телефон у міжнародному форматі +380 ХХХХХХХХХ. В другому полі пишемо наше доменне ім’я (те яке ви реєстрували). Ну а в третьому полі вводимо код, який ви отримали в смс повідомленні.

Активуємо домен. Ну от і все, протягом доби ваш домен буде активовано та ви зможете його використовувати (якщо у вас є хостинг і ви вказували власні DNS  дані, якщо ж ви припаркували домен на безкоштовній стоянці nic.ua то після придбання хостингу вам буде потрібно авторизуватися на nic.ua змінити nic.ua DNS дані на свої, – це робиться дуже просто і ви точно зробите це без інструкції 🙂 ).

Сподіваюся ця інформація була вам корисна і вам вдалося зареєструвати свій власний домен)

Коментарі

  • MrVigner 08.04.2014
   • MrVigner 11.04.2014
  • MrVigner 11.04.2014
 1. Sergej 27.08.2015
  • MrVigner 27.08.2015
 2. Sergej 27.08.2015