Чергова покупка з Китаю: годинник Jaragar

Не так давно я вперше дізнався про можливість покупки товарів прямо із Китаю, економлячи таким чином чималі суми. З часом вирішив спробувати і собі, але для початку замовив дешевенький товар – зарядний пристрій “3 в 1” (зарядка від розетки та від автомобільного “прикурювача”). Замовлення прийшло вже через два тижні, перевірив – все чудово працює, якість нормальна (вже, до речі, майже місяць заряджаю ним телефон), а отже можна купити щось і дорожче.

Годинник Jaragar

Розібравшись із основними принципами і правилами покупки в китайському інтернет-магазині aliexpress.com, я міг відрізнити продавця, якому можна довіряти, від відносно сумнівних продавців. Так, назрів час купити те, що я давненько собі хотів і те, чого я вже років 7 не мав – годинник.

Перегортав чимало сторінок в категорії годинників я підібрав ідеальний варіант – механічний годинник Jaragar (модель не казатиму, тому що в різних продавців той самий годинник по різному називається 😀 ). Чим він мені сподобався? Подивившись фото та відео нижче ви самі зрозумієте чим)) Крім того, він показує час, день тижня, місяць, число, а також має функцію автозаведення та турбійон (останній в нашому випадку скоріше красива прикраса, аніж функціональний механізм).

Замовив. Чекав більше тижня, поки продавець відправив. Потім вісім днів чекав доставку, на дев’ятий посилка вже вилетіла з Китаю. Ще два дні статус не змінювався. Потім я поїхав на два дні в Київ на майдан, тому ці два дні не перевіряв статус посилки. І ось приїхав я вже в Рівне, вранці прокинувся, перевіряю статус – а посилка вже в Україні, статус “транзитний пункт”. Вечері того ж дня вона вже була в пункті отримання. Наступного дня (а це була неділя, себто сьогодні) я пішов і забрав її.

Купував я свій годинник тут: http://s.click.aliexpress.com/klk/bUz7Iyvbe

Невеличка картонова коробочка з наклейками китайської пошти. Розпаковую – в середині великий клубок бульбашкової плівки (так, запакували на совість), а в ній в окремій упаковці (теж плівка) годинник та інструкція по наведенню (наявності останньої я був здивований).

Годинник – точнісінько як на фото! Навіть стрілки рухалися (себто йшов) коли дістав)) Це означає, що функція автопідзаведення таки працює, адже за два тижні годинника ніхто не “накручував”, але коробка чимало ворушилась і видно механізм таки накручував пружинку. Хоча, можливо, доки я від пошти додому ніс коробочку то накрутилася пружинка, адже я її крутив у руках всю дорогу =).

Загалом, годинник виглядає дуже престижно. Але враховуючи ціну в 230 гривень – так і повинно бути =). До речі, в українських інтернет-магазинах це годинник має цінник у 450 – 550 гривень! Навіть на аукро його за 350 продають. Тож купувати напряму з Китаю таки вигідно! Можу лише подякувати Павлу, за його публікацію про покупку годинника в Китаї, яка і відкрила мені очі на таку просту хитрість))

Коментування вимкнено
 1. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
     • 3 роки назад
     • 3 роки назад