CPA – вигідніше, ніж AdSense

Всім привіт. В середині минулого місяця я помітив, що в одному популярному інтернет-магазині товарів для домашніх тварин (і птахів, і інших звірів) посилання «Партнерська програма». Виявилося, що цей магазин платить 2-4% від проданих «моїм» відвідувачам товарів. Оскільки в мене на сайті про котів є розділ з оглядами кормів, то я по тих оглядах вирішив проставити партнерські посилання на цей магазин.

Статистика доходу в CPA мережі

З моменту, коли поставив ці посилання вже минув майже місяць, тобто достатньо часу, щоб можна було зробити перші висновки. Дивлячись на скрін вище видно, що eCPC становить 5.29 рублів. Якщо додати суму вже підтверджених і суму ще відкритих покупок, отриманий результат поділити на 131, то і отримаємо це значення eCPC.

Тобто виходить, що один клік по партнерському посилання я отримую 5.29 російських рублів, або 1,91 грн (по курсу НБУ). Для порівняння, середня ціна кліку в адсенсі для цього ж сайту – 0,04 USD, або 0,92 грн (по курсу НБУ). Виходить, що працювати з CPA-мережею більш ніж вдвічі вигідніше, ніж з адсенсом (принаймні для мого сайту про котів).

CPA, з якою я почав працювати – admitad.com (посилання рефка, про всяк випадок).

Звісно, партнерськими посиланнями рекламні блоки адсенс не заміниш, бо в моєму випадку сайт далеко не повністю «товарний». Але якщо є можливість створити на сайті розділ з оглядами товарів, то його варто створити і поставити в цих оглядах крім реклами адсенсу, ще й партнерські посилання на ці ж товари в якомусь інтернет-магазині. Додатковий дохід ніколи не зайвий 🙂

Ще цікавий факт: з шести покупок лише троє куплені в день переходу по посиланню, інші три – через 3, 5 і 6 днів. При цьому максимальний термін, протягом якого вам нарахують гроші за покупку від приведеної вами людини – 30 днів з моменту переходу. Отож можливо, що з тих уже зроблених 131 переходів протягом наступного тижня буде ще 1-2 покупки.

На завершення порада – експериментуйте з монетизацією своїх сайтів, заробляйте більше і розказуйте про результати! Так ви допоможете й іншим вебмайстрам заробити більше 🙂

Коментування вимкнено
  1. 2 роки назад
    • 2 роки назад
  2. 2 роки назад
    • 2 роки назад
  3. 2 роки назад
    • 2 роки назад