Де просто і вигідно обміняти WebMoney на Privat24?

Вітаю панство! Якщо ви потрапили на цю сторінку, значить вам потрібно вивести гроші з WebMoney на Privat24. Тобто зробити електронні гроші більш реальними, вивівши їх на банківську картку від ПриватБанк та знявши потім у банкоматі. Наперед скажу, що процедура виводу вебмані дуже проста, принаймні через той обмінний сайт, яким користуюсь я. А користуюсь я сайтом e-dengi, тому що там:

 • міняти WebMoney на Privat24 дуже швидко;
 • процес обміну повністю автоматизований;
 • можна міняти з будь-яких вебмані валют на гривні Приват24;
 • наявна програма лояльності, чим більше обмінів – тим менша комісія;

Переваги сервісу ми дізналися, тепер власне дізнаємося як вивести гроші з WebMoney на Приват24 або платіжну картку будь-якого іншого банку. Варто зазначити, що для можливості виводу вебмані на картку банку в автоматичному режимі необхідно попередньо вказати номер карти та завантажити її скановану копію чи сфотографовану в кабінеті системи WebMoney. Для тих, хто це ще не зробив і не знає як зробити, в кінці статті я напишу маленьку інструкцію зі скрінами. Там все простіше простого 🙂

Увага, в цьому обміннику 24-exchange курс ще вигідніший! Але мінімальна сума для обміну - 350 wmr.

Вивід грошей з WebMoney на карточку

Якщо ваша карточка прикріплена і перевірена в кабінеті системи «ВебМані»,  можна приступати до виведення грошей. Якщо ж ні, читаємо як прикріпити банківську картку в системі WebMoney (процедура швидка і проста) і повертаємося до цієї інструкції.

1. Заходимо на сайт e-dengi.org і реєструємося. Процедура реєстрації дуже проста і необхідна для того, аби можна було в майбутньому отримувати бонуси за обміни та виводити їх собі на вебмані гаманець. Посилання на сторінку реєстрації знаходиться справа під формою авторизації.

2. Після реєстрації можна приступати до обміну. Натискаємо посилання «Головна» на верхній панелі, потрапляємо на головну сторінку і бачимо там форму обміну грошей WebMoney на справжнісінькі гроші. Вибираємо зліва валюту вебмані яку будемо міняти та «P24» справа, вказуємо суму обміну.

Обмін WebMoney на Privat24

Обмін WebMoney на Privat24. #Крок 1.

3.Після зробленого вибору потрапляємо на сторінку введення реквізитів. Якщо ви при реєстрації повністю заповнили свій профіль і вказали реквізити, то ці поля вже будуть заповнені і вал лишається тільки вказати суму, яку хочете вивести з Вебмані на Приват24. Вказуємо дані та суму, клікаємо на кнопочку «Перейти до обміну».

Як-вивести-гроші-з-webmoney-на-карточку

Обмін WebMoney на Privat24. #Крок 2.

4. Після натиснення кнопки нас переадресує на сторінку системи WebMoney для переказу електронних грошей. На цій сторінці авторизовуємося тим способом, яким ви користуєтесь для керування гаманцями. Тобто, якщо ви керуєте гаманцями через сайт my.webmoney.ru , то вибираєте «Keeper Mini» (зараз уже «Keeper Standart (Mini)»), якщо іншим способом – вибираєте його. Після авторизації підтверджуєте оплату.

Вивести гроші з webmoney

Обмін WebMoney на Privat24. #Крок 3.

5. Після підтвердження оплати повертаємося на сайт e-dengi.org (тільки не стрілкою “назад” у браузері, а натискаємо кнопку «Повернутися на сайт» на сторінці яка з’явилася після підтвердження оплати). Потрапивши на сайт обмінника бачимо повідомлення про те, що гроші від вас отримано і відбувається переказ на вашу банківську картку. Очікуємо ще секунд 30 (зазвичай менше, інколи більше) і бачимо повідомлення про те, що гроші переведені.

Часто сервісне СМС від Приват24 про поступання грошей на картку приходить швидше, ніж сайт видає повідомлення про успішний переказ 😀 Загалом, вся процедура виведення вебмані на приват24 займає не більше 2-3 хвилин. Ось так все просто! А тепер, як і обіцяв на початку посту, інструкція з прикріплення банківської картки в кабінеті системи вебмоней.

Прикріплюємо банківську картку до вебмані

1. Заходимо на сайт passport.webmoney.ru та справа на панелі навігації натискаємо на «Панель управління».  Нас переадресовує на сторінку авторизації. Вибираємо потрібний спосіб авторизації (внизу іконки), вводимо свої дані та авторизовуємося. Потрапляємо на сторінку управління своїм «Вебмані-паспортом».  Внизу у правій колонці є розділ «Банківські карти» натискаємо під ним на посилання «Список банківських карт». Проходимо додаткову авторизацію через СМС-код (якщо звісно система просить це зробити). Після авторизацїі знову потрапляємо на сторінку управління паспортом. Знову вибираємо «Список банківських карт». Потрапляємо на сторінку де є форма додавання карт.

Прикріпляємо банківську картку до вебмані

У формі внизу вводимо дані своєї картки та вказуємо тип (віза, мастеркард чи маестро). Якщо не в курсі, тип картки пише на самій картці. Натискаємо кнопку зберегти. Потрапляємо на сторінку, на якій пропонують завантажити відскановану кольорову копію вашої картки. Завантажуємо попередньо відскановане зображення (або сфотографоване, я саме фотографував картки). На цьому все, лишається очікувати перевірки завантаженої копії модераторами системи WebMoney. Хоча там і пише про декілька діб, мої картки перевірили менш ніж за 20 хвилин.

Про успішну чи неуспішну (у разі поганої якості завантаженої скан-копії) ви отримаєте повідомлення у самій системі вебмані. Після повідомлення про успішну перевірку картки можна приступати до виведення грошей з WebMoney на Privat24. І на завершення, щоб ви не сумнівалися у надійності сервісу e-dengi, скрін моїх обмінів електронних грошей вебмані на приват24. (Раніше користувався wm-ex, але зараз там не так вигідно міняти, тому тепер користуюсь e-dengi.org).

Мої останні обміни Вебмані на Приват24

На цьому все, і гарних вам інтернет-заробітків! 🙂

Коментування вимкнено
 1. 3 роки назад
  • 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
 2. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
 3. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
  • 3 роки назад
 4. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
     • 3 роки назад
 5. 2 роки назад
  • 2 роки назад
 6. 2 роки назад
  • 2 роки назад
 7. 2 роки назад