«Домашній Інтернет Київстар»: чергове погіршення умов

Привіт всім! Сиджу собі за компом, займаюся своїми справами, а ж раптом приходить на телефон СМС-повідомлення від «Київстару». Зміст наступний:

ДОМАШНІЙ ІНТЕРНЕТ. З 01.06 діє новий принцип оплати за послугу: абонплата знімається в повному об’ємі 1 числа кожного місяця. Будь ласка, не забудьте поповнити свій баланс до 1 червня. Інфо 460

На перший погляд може здатися, що нічого страшного в цьому нема, але це не так. Давайте поясню. Досі поповнювати рахунок можна було на будь-яку суму будь-коли. Щодня з рахунку знімається певна сума, яка розраховується за формулою “ваш тариф/кількість днів місяця”. Такий підхід дуже вигідний, наприклад: якщо я першого червня їду на два тижні в село, то я не поповнюю рахунок і послуга доступу в інтернет не надається. Коли 15 червня я приїжджаю додому, то поповнюю рахунок на 30 гривень і користуюся інтернетом до кінця місяця.

Отож, з прикладу зрозуміло, що при моєму тарифі 60 грн на місяць я заплатив тільки 30 грн. І це цілком логічно, бо я платив тільки за той період, коли користувався інтернетом. Тепер же ситуація інша і на офіційному сайті «Київстару» пише:

Домашній інтернет Київстар погіршення умов

Тобто тепер мені доведеться платити 60 гривень в місяць навіть якщо я користуватимусь інтернетом тільки останній тиждень місяця чи взагалі всього-лиш один день. Це вже друге погіршення умов останнім часом – перше було коли бонусні гроші почали анульовувати щомісяця.

На щастя в моєму будинку є можливість підключити інтернет і від інших провайдерів. При цьому тарифи більш заманливі (наприклад, «Воля» пропонує 60 мегабіт за 49 гривень) ніж мій поточний (20 мегабіт за 60 гривень). До речі, мені вже не раз телефонували з пропозицією підключити інший інтернет, але «Київстар» був вигіднішим саме через оплату за користування, а не фіксовану місячну плату. Коли ж це зміниться – більше немає сенсу лишатися на ньому.

Коментування вимкнено
 1. 2 роки назад
  • 2 роки назад
 2. 2 роки назад
  • 2 роки назад
   • 2 роки назад
    • 2 роки назад