Наші реалії: Була дорога, стала в мить ріка

Почну я трохи здалеку, і перш за все скажу, що цей тиждень виявився досить напруженим, – кожен день я рано вставав і кудись їздив у своїх справах. Ну буває, це напевне кожному знайомо, як же без цього) І напевне з більшістю траплялися навіть всякі курйози під час таких поїздок, але зараз мова піде не про щось неординарне чи незвичайне, а про досить часту ситуацію, в яку під час поїздок точно потрапляв кожен із нас, – мова піде про грозу.

Так от, вчора я трохи не встиг на свій автобус, і мені довелося чекати іншого, який їде лише до сусіднього села. А оскільки те сусіднє село знаходиться аж за 4 кілометри, то по мене виїхав мопедом брат) І все було б добре, якби не одне але… – залишилось менше 5 хвилин їзди додому, як тут із темних хмар, які заполонили небо, різко пішов дощ, та такий що як кажуть у народі – “ляло як з відра”.

Довелося нам зупинитися під першим ліпшим деревом і, звісно, чекати доки пролетить хмара та припиниться дощ. Але не тут то було, – вже через три хвилини дорога почала перетворюватися у річку, а дощ лише посилювався. Ну і звісно фото, – як же я міг це перетворення не сфотографувати) Тому можете подивитися самі:

Ось так гарно дорогою текла вода і я спостерігав за цим процесом та фотографував, але вже через декілька хвилин дерево почало промокати, а оскільки закінченням грози і “не пахло”, то ми рушили додому…  Як видно з фото, стояли ми на спуску з горбочка, і вода там розійшлась всього лиш приблизно на половину дороги, але коли ми спустилися у долину – ми вже не їхали, ми “пливли”. Вся дорога була суцільно затоплена, і так як вона не асфальтована то всі ями на ній сховалися під водою, і оминати їх було дуже не просто, – ледь не скупалися у цій ріці. Ну але перепливши-переїхавши ту дорогу-ріку ми все ж дісталися додому, звісно, промокши наскрізь)

І на кінець скажу так, – я відчув на собі як себе зовсім недавно почували водії у містах східної України, хоча у них там місцями води було значно більше, ну і плавали вони не на мопедах, а на автомобілях (принаймні у новинах по ТВ)…