Дивний-дивний сон: незвичайна подорож

Дивний сон -Похід над річкою

Все починалося як маленький похід у невідомість. Понад річкою. Пролетіли лебеді, промайнула думка, що поблизу озеро. В річки були дивні штучні розширення в берегах, а також невеликі струмки, що впадали в річку. Однак один струмок був розміром з невеличку річку і витікав з лісу. Ми з цікавості пішли туди, хоча і вибору не було, бо перейти його ніяк.

Натрапили на великий старовинний покинутий будинок. Зайшли, все було дивним, здавалося, ніби там була бійка або ж покидали дім з поспіхом. Вийшли на балкон, котрий виходив на інший бік будинку – за кількома рядами дерев виднілося чимале озеру. Внизу під балконом хтось ішов, хтось дуже дивний і, моторошний. Ми подумали , що то власник і відразу кинулися тікати. Вибігши з будинку ми попрямували назад у ліс.

Дивний сон - Старовинний будинок

Пройшовши трохи в напрямку річки, зустріли перехожого, що йшов в сторону будинку з привидами (так ми його охрестили). Перехожий повів себе досить дивно, накинувшись на нас. Я машинально відштовхнув його і той впав, і доки він лежав та, чи то злобно бормотав щось, чи то гарчав, ми встигли зникнути в густині лісу.

Кілька хвилин по тому уже став помітним край лісу, але виходячи з нього замість берегової річки ми побачили невеличке містечко. Пройшовши сотню метрів вулицею стало зрозуміло – місто немов вимерле, пустинне, ніде нікого нема, ніде нічого не чути. Вирішивши якнайшвидше забратися звідси, навмання пішли по прямій в сторону протилежну лісу. І ось, окраїна міста, а там – трохи далі, кілометрів за п’ять, на пагорбі виднівся старовинний замок.

Дивний сон - Замок на пагорбі

Не думаючи про і без того дивність подорожі, не беручи до уваги страху… Ось ми вже йдемо туди. За кількасот метрів до цілі стало зрозуміло – замок не пустує. Було видно мінімум з десяток людей, які щось там метушилися під замком. Підходячи ближче до замку – ми сповна розгледіли його височезні стіни та викопаний кругом них рів, але пустий.

І тільки ми підійшли достатньо близько, аби заговорити до, напевне, вартових, як тут стало чутно сигнал тривоги. Звичайний сигнал тривоги, який видає карета швидкої допомоги, чи поліцейський автомобіль. Обернувшись ми побачили швидко їдучий до нас автомобіль. Буквально кілька секунд – він уже оминає нас і доїздить до замку, зупиняється, відкриваються двері. Звідти поспіхом вистрибує чорношкірий чоловік, і вигукує “нам вдалося! ми це зробили!”. Добігає до вартових, щось дуже схвильовано їм розповідає.

Дивний сон - людина-динозавр

За мить той чоловік зникає за воротами замку, а вартові махаючи руками почали кричати “скоріш сюди! вони вже майже біля вас!”. Обертаючись на дивний шум позаду, викую “тікайте!”, а сам не в змозі і поворухнутися падаю на землю. Останнім поглядом бачу дивних істот, схожих на гібрид людини і якогось динозавра. Бачу, як всі встигли врятуватись і ворота замку закриваються.

Промайнула думка, чому ці істоти мене не чіпають… збираю всі сили, намагаюся піднятися і… помічаю своє відображення у калюжі. Дивно, але я вже не я… У відображенні – істота, більше схожа на тих, що прибігли і всіх так налякали, аніж на людину. Із стіни замку доноситься крик “він перетворюється, він стає одним з них”. Все стало зрозуміло.

Дивний сон - відчуття падіння

Збираючи останні сили розуму та ще ледь підконтрольного мені тіла, прямую в напрямку рову… Мить – дивне відчуття падіння, мов у сні. Прокидаюся у ванній, мені починають розповідати: була дивна епідемія, вірус, який викликав швидку мутацію людей в щось подібне до двоногих динозаврів (точніше чотириногих, які ходили на двох ногах). За кілька днів, які ми провели в поході, вірус заполонив всі околиці.

Ніяких ліків не було і не вдалося зробити, але вчені пішли іншим шляхом – використали нанітів. Запрограмовані на знищення вірусу ті були як “імунітетом” для людей. Та допомагало це тільки тим, хто не мутував повністю, тому мені дуже пощастило, що моє перетворення тільки почалося і це ще було зворотно. А заразився я від того зустрічного в лісі, який тоді мене подряпав.

—————

І тут я прокинувся від нічого сну, бо розбудив мене будильник… Добре, хоч більш-менш все зрозуміло стало, а то більшість снів закінчуються на найцікавішому… =( І ще одне, від сьогодні час від часу записуватиму тут свої сни =) Отак от.

Коментування вимкнено
  1. 3 роки назад
    • 3 роки назад