Фільм «Месники: Ера Альтрона»

Привіт люди =) Вирішив написати невеличкий відгук, адже цей фільм я чекав з моменту перших відомостей про нього. Отож, поїхали 🙂

Месники Ера Альтрона

Вже з перших секунд фільму ми бачимо команду «месників» у дії. Перше думка, – застосовують частий прийом – показують коротку сцену з кінця фільму. Але ні, помилився, це таки початок. Битва тут іде ще не Альтроном, а всього лиш з «Гідрою». Головного ж противника героям ще навіть не існує. Натомість з’являються два нових персонажі – двійнята з суперздібностями. Як сказав Роджерс, – “вдосконалені”, –  тобто свої сили вони отримали в результаті експерементів.

До речі, про експеременти «гідри» над людьми з надприродними здібностями відомо з останніх серій «Агенти ЩИТ». Та це вже інша історія 🙂

Не розповідатиму подальшого розвитку подій, щоб тим, хто ще не дивився фільм не зменшити бажання. Скажу лише, що на нього точно варто сходити у кіно, особливо фанатам «кіновсесвіту Марвел». Фільм того вартий. Єдине, що мені не сподобалося, то це недалекоглядність і свого роду нелогічність Альтрона.

Наприклад, чому він не зробив ще кілька баз по всьому світу, а облаштувався тільки в одному місці? Чому не зробив свого роду бекап, який відновився б у разі поразки. Чому він вирішив підняти кусок землі і вкинути його на землю, а не просто направити готовий астероїд з космосу (враховуючи створення антигравітаціного двигуна, це йому точно було б по силам).

І останнє: чому всі ті роботи так легко ламалися? От костюм старка витримує неймовірні удари і т.д., а роботи Альтрона ламалися від удару голими руками того швидкого чувачка, чи як щит Роджерса так легко розрізував тих роботів? «Кеп» хоч і значно сильніший звичайної людини, але навряд його удар потужніший влучання снаряду з танка (а костюм старка таке витримував ще першому фільмі «Залізна людина».

Якщо не рахувати отаких фактів, то все круто 😀