Фільм «Праведник» (The Equalizer)

Комусь подобаються комедії, комусь фантастика, а комусь «документалки». Однак так чи інакше, всі ми любимо час від часу подивитися якийсь фільм. Хоча я в основному дивлюся серіали, вчора за рекомендацією завантажив та подивився фільм «Праведник» (оригінальна назва The Equalizer).

Фільм «Праведник» - The Equalizer 2014

Кадр з фільму «Праведник» (The Equalizer 2014).

Завантажити фільм «Праведник» можна тут toloka.hurtom.com, але потрібна програма-торент і реєстрація, якщо ви звісно ще не зареєстровані на  «толоці» 🙂

Тут я не розповідатиму про що фільм, лише скажу наступне: жанр – екшн, кримінал (але я б сказав просто – «бойовик»), в головні ролі – Дензел Вашинґтон (до цього фільму не чув про нього), країна – США. Ось опис сюжету з толоки:

Заступившись за ледь знайому дівчину, герой змушений вступити в нерівну сутичку з бандитами і перевертнями в погонах з ЦРУ. Фінал у цій війні був би плачевно передбачуваний, не будь він відставним спецназівцем, який тільки почав життя з чистого аркуша.

Від себе скажу, що мене фільм дуже порадував. І хоча маємо класичний фільм «хороший хлопець вбиває кучу поганців та всіх рятує», дещо мене таки здивувало. Перш за все кінцева сцена, де не було «поганий хлопець майже переміг хорошого, але той щось там згадав і взяв реванш». Що саме було – не скажу, дивіться фільм. Вам він точно сподобається, якщо сподобався «Перевізник». Мені чомусь саме він згадався для порівняння.