Фотохостинг Flickr: гарні ілюстрації для постів

Підбір фотографій

Ви журналіст, блогер, або просто любитель час від часу писати свої думки чи щось подібне? Тоді ви безсумнівно стикалися із потребою підбору красивих зображень (графічних ілюстрацій) для своїх публікацій. Як правило, в першу чергу всі звертаються у гугл пошукову систему, точніше у її спеціалізований для пошуку зображень розділ. В деяких випадках це допомагає і там можна знайти досить не погані і при цьому саме ті, що вам потрібні фото. Однак так щастить далеко не завжди.

В мережі є багато альтернатив вище сказаному варіанту, спеціальних сайтів, які називаються фотохостингами. Є серед них безкоштовні, є й платні, крім того, за правилами тих же фотохостингів ліцензії на розповсюдження фото можуть бути різними – як повністю безкоштовними, так і з умовою розміщення зворотнього посилання або навіть взагалі за умови покупки прав на використання.

Звісно, на платних сервісах можна знайти ідеальні для ваших статей ілюстрації, однак і на безкоштовних є безліч дуже хороших фото, які в тому ж гуглі ви точно не знайдете. Візьмемо для прикладу сервіс www.flickr.com, зображення на якому розповсюджуються за різними ліцензіями. Далі – маленька покрокова інструкція як знайти на цьому сайті саме те, що вам потрібно.

1. Заходимо на будь-який онлайн перекладач, наприклад translate.google.com.ua. З його допомогою перекладаємо назву того, фото чого ви шукаєте на англійську мову (думаю користуватися онлайн перекладачем вміє кожен). Копіюємо перекладений варіант.

2. Заходимо на сам фотохостинг www.flickr.com та у вікну пошуку вставляємо скопійований переклад. Натискаємо “ентер”.

Фотохостинг - пошук зображень

3. Вибираємо потрібне нам зображення на клікаємо на нього.  Коли завантажиться сторінка із фотографією, у правому меню вибираємо значок у вигляді трьох маленьких кружечків (при  наведені з’являється напис “More Actions”) та клікаємо на нього. У випадаючому зі значка меню вибираємо пункт “Download / All sizes” (див. фото нижче).

Завантажити зображення

4. На сторінці, що відкриється, вибираємо потрібний вам розмір зображення (див. фото нижче).

Вибір розміру зображення

5. І завершальний крок: клікаємо правою клавішею мишки на самому зображенні та вибираємо пункт “Зберегти зображення як…” (в різних браузерах можу бути “Зберегти картинку” чи тому подібне). Зберігаємо.

Зберегти фото

Ну от і все. Додатково збережену картинку можна обробити в графічному редакторі (обрізати, знебарвити, поставити рамку чи тому подібне). Отака от проста математика =) До речі, якщо пошук не дав бажаних результатів – спробуйте переформулювати ваш запит, перекладіть його і знову вставте в пошук. Це практично завжди допомагає =)

Коментування вимкнено
 1. 3 роки назад
 2. 3 роки назад
  • 3 роки назад
 3. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
     • 3 роки назад
     • 3 роки назад