Цьому блогу вже більше двох років, а сторінки про те, хто ж такий MrVigner досі не було. Настав час це виправити і трохи розповісти про себе.

MrVigner

Про минуле й сьогодення

Звати мене Віктор, народився на Тернопільщині, там і виріс, а саме в селі Малі Вікнини що в Збаразькому районі. Після школи вступив до РДГУ, на факультет математики-інформатики. Там я і зрозумів, що працювати вчителем тої ж математики чи інформатики не хочу. На щастя на той час я вже знайшов те, чим мені подобалось займатися – створення сайтів.

На 4-тому курсі я дізнався, що створення сайтів може бути не просто моїм хобі, яким було на той час. Більше того, виявилося, що багато людей заробляють цим чималі гроші. Так я почав цікавитись темою заробітку на сайтах. З того часу минуло вже більш як два роки, два роки спроб і помилок, які в результаті дозволили знайти правильний напрямок.

Чим я заробляю на життя

Думаю з попереднього абзацу стало зрозуміло, що заробляю я на сайтах. Саме вони наразі є основним, а практично єдиним джерелом доходу. З перших створених сайтів я продавав та й і зараз продаю посилання. Свого часу це приносило до 2 тисяч гривень в місяць, але зараз цей вид заробітку на сайтах приносить мені лише до тисячі гривень в місяць. Все тому, що почав рухатись в іншому напрямку – монетизації сайті з допомогою AdSense.

Так, один сайт з непоганою відвідуваністю і поганою тематикою вийшов на дохід понад 100 доларів в місяць з «адсенсу». При цьому перевага цього методу заробітку виявилася очевидною – один раз сайт зробив, а далі він пасивно приносить гроші (тобто більше працювати не треба). Однак AdSense має і мінуси, тому наступні сайти розробляються і будуть не тільки під нього, а й під можливість працювати з прямими рекламодавцями. Що з цього вийде – зможете дізнатися читаючи мій блог, адже тут я про все це напишу.

Мої погляди і бачення світу

Цей пункт найбільш суперечливий у моєму житті, а саме тому, що мої погляди і переконання завжди викликають суперечки з іншими. Чому? Зараз ви все зрозумієте.

Релігія

І хоча народився і виріс я у сім’ї християн, допитливість і бажання знати відповіді привели мене до висновку, що бога не існує. Наразі я атеїст, адже теорія Великого вибуху і теорія еволюції мають вагомі докази і не суперечать здоровому глузду, на відмінну від версії про існування добрих всемогутніх істот, які так люблять карати людей, при чому всіх під ряд.

Політика

Колись я писав про проект «Венера», приблизно таким я хотів би бачити майбутнє людства, тобто без політики, бідності та війн. Однак наразі втілити його майже нереально, тому доводиться вибирати.

Зважаючи на події останніх років в Україні, деякий час я був прихильником націоналістів, а саме політичної партії «Свобода». Головна причина тому – думка на зразок «людей з ідеєю (ідеологією) важче підкупити». Та наразі я знайшов набагато кращий варіант розвитку подій, а саме систему 5.10 і зараз підтримую однойменну політичну партію.

Вегетаріанство

З 2016 року відмовився від споживання м’яса і продуктів, в результаті яких було вбито тварин. Тобто більше някого шкіряного взуття, ковбаси чи шашликів. Погоджуюся з думкою, що доки ми вбиватимемо тварин, доти і вбиватимемо один одного, а з цим давно треба зав’язувати.

Плани на майбутнє

На найближче майбутнє планів не так багато, ось наприклад цілі на 2016 рік. Якщо їх вдасться досягти, то ще через рік-два зможу дозволити собі поїздити по світу. Наша планета величезна, є стільки всього цікавого і неймовірного, хоче побачити це все власними очима.

Серед іншого – найголовніше завдання на найближчі роки – підвищення доходу. Хто б що не говорив, а наразі твоя свобода обмежена тільки твоїм гаманцем, нема грошей – ніякий ти не вільний. Бо без грошей ти не зможеш зробити все, що хочеш. Тож не треба будувати ілюзій, треба бути реалістом.

На завершення

Цей блог – місце, де я відкрито ділюсь всім, чим захочеться, пишу те, що думаю. Якщо ви вже сюди потрапили і читаєте ці думки – не бійтеся висловлювати свої, навіть якщо вони прямо протилежні моїм. Тож пишіть коментарі 🙂