Ідеальний сапорт: відповідь у “Вконтакті”

З часу мого першого візиту у соціальну мережу “Вконтакті” пройшло чималі чотири роки. За цей час там було чимало змін, в хорошу сторону звісно (хоча більшість з них спочатку викликали гнівну реакцію користувачів, котрі не хотіли нічого нового, навіть якщо воно краще і зручніше). Але було там одне особливе нововведення, навіть не нововведення, а скоріше доповнення (втілення чиєїсь хорошої ідеї) – команда підтримки почала відповідати абсолютно на всі запитання, навіть на найбезглуздіші.

Не знаю хто це все почав, але з того часу і до сьогодні у різних групах в самій мережі “Вконтакті” постійно з’являються скріншоти з просто “геніальними” запитаннями і ще більш “геніальними” відповідями. Аби придумати останні, до речі, потрібна гарна уява та креативність, та і відмінне почуття гумору також =)

Чому я про це взагалі заговорив? Відповідь проста: у зв’язку із останніми подіями в країні та, зокрема, втечею Януковича з України в Росію, я на мить задумався, – а як його звідти дістати? Не довго думаючи, вирішив запитати поради у команди підтримки “Вконтакті” і, ось що маємо:

Відповідь підтримки у Вконтакті

Ласо! Ось так все просто 🙂 Достатньо звичайної мотузки з петлею на кінці, яку американські ковбої використовували для ловлі худоби. Як же це символічно! =)