Коментарі за гроші: біржа Qcomment

Робота в інтернеті - коментарі за гроші

Інтернет – це не тільки фільми, соціальні мережі та пошук інформації. Прямо зараз мільйони людей по всьому світі заробляють гроші в інтернеті, сидячи при цьому у себе в дома за комп’ютером або ж взагалі лежачи на ліжку. Але всі вони заробляють по різному, і тут мається на увазі не тільки кількість грошей, але й робота, яку вони виконують.

Способів заробити в інтернеті безліч: від найдрібніших платних поштовиків та сервінгів (перші платять гроші за читання електронних листів, другі – за перегляд сайтів) до розробки власних сайтів, які в результаті приносять власнику чималі кошти. Але сьогодні про щось відносно нове – заробіток на коментуванні.

Гроші за написання коментарів?

Суть даного заробітку полягає в тому, що Вам платять гроші за написання коментарів до певних статей, товарів у інтернет магазинах, чи повідомлень у форумах. Чи можна пишучи коментарі дійсно заробити реальні гроші? Для відповіді на це запитання я провів простий експеримент: зареєструвався на спеціалізованій біржі коментарів Qcomment та протягом кількох годин виконував завдання (тобто писав коментарі та відгуки). Про потрачений час та сили, а також про отриманий результат трохи далі, а зараз коротко про принцип роботи біржі.

Реєстрація на біржі коментарів

Для того, аби почати заробляти гроші на коментарях – спочатку потрібно зареєструватися на цій біржі. Після реєстрації вам буде потрібно здати екзамен: написати відгук на одну із запропонованих тем. Якщо ви впоралися (ваш відгук вийшов природним і по темі) – на протязі кількох днів модератори його перевірять та відкриють доступ до виконання завдань. Ось як виглядав мій екзамен:

Екзамен автора коментарів - ативація аккаунта

Залежно від кількості написаних вами коментарів, їх якості та проценту прийнятих замовниками, вам присвоюється ранг. Відразу після реєстрації ваш ранг рівний одиниці. Після написання 25 коментарів – ранг піднімається до двох. Максимально можливий ранг – 5.  Чим вищий ваш ранг, тим більше буде завдань для виконання (і дорожчих, як правило). Детальніше про умови підняття рангу – на самій біржі коментарів.

Принцип роботи біржі коментарів Qcomment

Тепер про саме написання коментарів. Вибираєте із списку завдань яке вам цікаве, зрозуміле чи просто те, яке під силу. Читаєте його умови, якщо влаштовують – в низу сторінки після умов потрібно клікнути на кнопку “Приступить”. Після цього вам буде вказано повідомлення з часовим обмеженням на виконання (від 25 хвилин дається) і з’являться поля, в які потрібно буде ввести адресу сторінки, де ви написали коментар, ім’я чи нікнейм, під яким ви той коментар написали, і власне сам коментар.

Відправка коментаря на перевірку

Коментар, до речі, за об’ємом повинен бути не меншим певної кількості символів, яка вказана в умовах до завдання. Рахувати кількість символів в коментарі самому, звісно ж, не треба =) Для цього просто вставте коментар у поле для коментаря яке з’явиться (це про нього написано в першому реченні цього абзацу). Ну а після заповнення цих полів – відправляйте на перевірку коментар.

Вигляд завдання - біржа коментарів Qcomment

До речі, завжди дивіться, чи встановлена “премодерація”. Якщо встановлена – коментар спочатку відправляється на перевірку, а вже після її проходження – його потрібно буде опублікувати на сайті замовника. Якщо преможерація не встановлена – коментар відразу публікуйте на сайт замовника, а потім відправляйте на перевірку на самій біржі. Після проходження перевірки оплата за коментар буде зарахована на ваш внутрішній рахунок.

 Результати мого експерименту

Ну а тепер відповідь на головне питання: чи дійсно пишучи коментарі можна заробити гроші? Відповідь – звісно можна. Але які це гроші і яка їх кількість – залежить тільки від потраченого часу і виконаної роботи. Про мої результати – далі.

Всього на виконання завдань (себто написання відгуків та коментарів) було витрачено близько трьох годин. За цей час було виконано 23 завдання. Зароблена сума –  91 російський рубль. Якщо застосувати трохи математики, виходить 30 рублів за годину роботи. За теперішнім курсом – це 8 гривень (див. скрін з обмінника). М’яко кажучи – це зовсім не багато. Але це з якого боку подивитися, адже варто врахувати, що пишучи ці коментарі я лежав у зручному ліжку під ковдрою, слухав музику та відволікався на “спілкування” у соціальній мережі “Вконтакті”.

Обмін рублів на гривні (WebMoney)

Звідси можна зробити простий висновок – заробити багато грошей пишучи коментарі навряд вийде, навіть якщо не відволікатися ні на що. Однак підзаробити точно можна: навіть якщо щоденно із вільного часу виділяти годину-дві на писання коментарів за гроші, то в результаті матимете “зайвих” 300 – 600 гривень в місяць. А цього цілком вистачить щоб замовити в китайському інтернет магазині, наприклад, хороший механічний годинник Jaragar, або ж просто вивести їх на банківську картку та потратити як вам захочеться =)

Заявка на виплату із біржі коментарів

До речі, я виконав ще два завдання та довів суму до мінімальної доступної для виведення із біржі – 100 рублів. Вивід відбувається на гаманець WebMoney протягом доби (можна гаманець Qiwi, але я працюю тільки з (Вебмані”). Скрін заявки на виплату вище, а скрін отримання грошей на вебмані – нижче.

Виплата грошей з біржі коментарів

Ну от і все. Якщо є додаткові питання стосовно цієї біржі та роботи з нею – задаємо нижче =) І, на останок маленьке побажання – нехай ваші гаманці аж розпирає від грошей, бажано від американської валюти 😀

Коментарі

 1. Pavlofox 11.03.2014
  • MrVigner 11.03.2014
 2. figli 11.03.2014
  • MrVigner 11.03.2014
   • figli 12.03.2014
   • MrVigner 12.03.2014
 3. Akceptor 12.03.2014
  • MrVigner 12.03.2014
   • Akceptor 12.03.2014
   • MrVigner 12.03.2014
   • Akceptor 12.03.2014
   • Akceptor 28.03.2014
   • MrVigner 30.03.2014
   • MrVigner 28.03.2014
   • Akceptor 28.03.2014
   • MrVigner 28.03.2014
   • Akceptor 28.03.2014
   • MrVigner 28.03.2014
   • Akceptor 28.03.2014
   • MrVigner 28.03.2014
 4. Ігор М. 23.07.2014
  • MrVigner 24.07.2014
   • Ігор М. 25.07.2014
 5. Гехко 09.08.2014
  • MrVigner 09.08.2014
 6. Андрій 24.09.2015