Комп’ютерна USB мишка за $2.27

Привіт! Поштове відділення поблизу мене тільки-що відкрилося, а я вже забирав нову бандерольку. Прийшла в ній комп’ютерна мишка, дротова (не блютус), підключається по USB. Нічого особливого в цій покупці немає, крім ціни – становить вони лише 2.27 долара.

Дешева комп'ютерна мишка

Замовляв ось тут, доставка зайняла майже тижні, при чому бандеролька не відстежувалася (без-трек коду). Правда про останнє продавець пише на сторінці товару, мовляв так йому дешевше. Що ж, при такій вартості нічого страшного у неможливості відстежити нема. Запаковано було надійно – багато плівки з бульбашками.

Щодо самої мишки – вона простенька, найпростіша я б сказав. Все що тут є дві клавіші і колесо посередині. Лазер з низу простий (червоно-жовтий якийсь), а не «невидимий». Підключив, працює. В руці лежить нормально, хоча попередня мишка трохи менша розміром і формою відмінна, тому ще треба звикнути. Пластик на дотик приємний, не слизький.

Купив цю мишку тому, що вже з рік (чи більше) користуюся не своєю. Ну, позичив у сестри та й не віддав 😀 До речі, попередня Rappo (блютус) загалом пропрацювала вже десь два роки, батарейки я міняв тільки двічі. Собі купив звичайну, оскільки все одно в мене настільний ПК тепер, користі від блютусу не багато (іноді тільки паузу поставити на фільмі, коли на дивані лежиш).

На цьому все, до наступних записів =)

Коментування вимкнено
  1. 2 роки назад
    • 2 роки назад
    • 2 роки назад