Конкурс «Швидкий старт» від RotaPost і Userator

Вітаю панове! Вчора завершив розробку одного сайту для участі в конкурсі, а сьогодні вирішив розповісти про цей конкурс. Отож, наприкінці минулого місяця прийшов мені на пошту лист від біржи вічних посилань «РотаПост». Зазвичай листи від цієї системи – це повідомлення про нові завдання для тих моїх сайтів, на яких я продаю посилання. Однак не цього разу.

Продвижение вечными ссылками и поведенческими факторами

В листі говорилося про початок конкурсу із дуже заманливими призами. Та спочатку про суть конкурсу: потрібно створити сайт на конструкторі «Юкоз» і написати на ньому статті під три ключові фрази – “продвижение вечными ссылками и поведенческими факторами”, “продвижение вечными ссылками” і “раскрутка поведенческими”. Прийняти участь може кожен, але переможе той, чий сайт буде найвище по всім цим запитам у видачі пошукових систем.

При цьому всі номери позицій будуть додаватися і ділитися на кількість, тобто визначатиметься середнє арифметичне. В кого воно вийде найменше, тому і дістанеться головний приз – 30 000 рублів на гаманець WebMoney. Вивести гроші з Вебмані на Приват24 дуже просто, отже цей конкурс на реальні гроші. Учасник який займе друге місце отримає 15 000 рублів, а за третє місце комусь дістанеться теж чималі 5 000 рублів.

Крім цього, всі три переможці отримають ще по 1000 рублів на внутрішні баланси систем «РотаПост», «Userator» (система просування сайту поведінковими факторами), LINE.PR-CY (моніторинг позицій сайту в пошукових системах), а також річний преміум-пакет в uCoz. Звісно, зважаючи на суми призів може здатися, що виграти нереально, але є й призи за участь, які отримають всі.

Я вже свої отримав: по 300 рублів на внутрішні баланси «РотаПост» і «Userator», по 200 рублів на внутрішні баланси eTXT.ru та LINE.PR-CY, а також знижку у розмірі 20% на картинки і фотографії у фотобанку Photogenica. До речі, конкурс триватиме до 21 липня 2015 року, тому і ви ще встигнете взяти участь. Адреса мого конкурсного сайту http://vechnye.3dn.ru і наразі він далеко не найгірший серед претендентів.

Коментування вимкнено
  1. 2 роки назад
    • 2 роки назад