Купив Wi-Fi роутер «Київстар»

Всім привіт. Ні, ця покупка не з Китаю, а з магазину «Київстар» (хоча пише на ній «Made in China»). Вже писав, що купив смартфон Lenovo A396. Для смарфтнону треба інтернет, а EDGE від Киїстару не дуже – спробував завантажити з плеймаркету «Оперу міні», так і не дочекався. Отож, треба було щось набагато швидше.

Wi-Fi роутер Київстар

Вихід – WiFi. Звісно, його можна було б роздавати з компа, але в ньому модуль «Ваф-Фай» вже давненько чомусь не працює – не ловить сигналу взагалі, відповідно і не роздає. Другий варіант – роутер.

Купувати останній найвигідніше виявилося в «Київстарі», адже в мене «Домашній інтернет» саме від нього. Це означає, що заплативши 201 гривню за роутер, я протягом 10-ти місяців буду отримувати знижку в 20 гривень на абонплату. Таким чином виходить, що роутер дається безкоштовно.

Мені дістався Huawei WS319 (пропонується кілька виробників, правда ви не вибираєте). З налаштуваннями не виникло ніяких проблем, все простіше простого. На комп інтернет роздається через кабель, на смартфон – по «Ві-Фі» 😀 Загалом, все файно.

Коментування вимкнено
  1. 2 роки назад
    • 2 роки назад
    • 2 роки назад