Кварцовий годинник «SO KI»

Вечір добрий добродії. Відверто кажучи лінь писати цей пост, але щоб досягнути хоча б однієї з поставлених на 2015 рік цілей (зараз мова про №3) – треба. Отож, вчора забрав на пошті бандерольку, яка прибула з Китаю. Хоча ця покупка може здатися менш корисною, ніж попередня (світлодіодні лампочки), по причині похилого віку мого телефону вона таки потрібна.

Кварцовий годинник «SO KI»

Ні, я не купив новий телефон – із заголовку посту все зрозуміло – купив новий годинник. Я вже якось купував годинник на AliExpress і писав про це тут, але та себе не виправдала – прожив цей “наворочений аксесуар” лише кілька місяців. Далі в ньому, очевидно, сталося щось в середині – циферблат дати вийшов з ладу, а на одному “заведенні” він працював лише кілька хвилин. Звісно, присутнє в ньому автопідзаведення останню проблему вирішує, але тільки під час активного руху.

Купував тут: http://s.click.aliexpress.com/klk/iIUjEujub

Цього разу я вирішив не робити таких помилок і купив годинник з простішим механізмом. Він не механічний, а тому ніякої “класної круцалки” на зворотній стороні немає. Циферблатів у ньому теж менше – замість чотирьох тільки два. Мітки навпроти цифр годин і стрілки у темряві світяться. Ну і сам годинник виглядає менш престижно, але цьому є пояснення – він в шестеро дешевший (принаймні був на момент покупки, бо тоді була знижка) і виконаний у «трохи спортивному стилі». Хоча, від «бізнес стилю» його відрізняє напевне тільки ремінець.

Кварцовий годинник «SO KI» відгук

Традиційно приношу вибачення за погану якість фото, робляться вони на все то й же, старенький LG T310 з не найкращою дво-мегапіксельною камерою (насправді ці фото зроблені на смартфон Sony, на момент написання посту мали бути з мого телефону, але не вдалося подружити його з компом). Кращі зображення є за посиланням на цей товар в магазині. На останок зауважу, що годинник виконаний набагато акуратніше, ніж може здатися по тим фото (що у продавця). Ну і в загалі, він дуже симпатичний, принаймні якщо ви любите класику 😉