Лінивий блогер махлює у Liebster Blog Award

Вітаю друзі! Впевнений, всі з вас знайомі з флешмобом «Айс бакет челендж», який не так давно хвилею прокотився від далеких сполучених аж до середини європейського континенту, тобто до України. Виявляється, такі флешмоби досить поширені, правда зазвичай мають набагато менші масштаби. І, о халепа, я знову приймаю естафету, але цього разу замість виливання на себе відра крижаної води просто пишу запис у блозі. Ледве не забув, флешмоб називається  Liebster Blog Award  і отримав я цю «нагороду» від Олександра і його блогу Nowaday.info .

Liebster Blog Award і Віктор Хільчук

За правилами, я повинен відповісти на 11 поставлених Олександром запитань, сформувати своїх 11 запитань і список з 11 улюблених блогів. Оці 11 блогерів – це свого роду призери, які повинні повторити ті ж самі дії. Але правила створені щоб їх порушувати! (Хороший привід викрутитися і зменшити собі об’єм роботи, чи не так? 😀 ). Отож, сьогодні я просто відповім на 11 запитань та трохи схитрую в кінці з двома іншими умовами Liebster Blog Award.

Запитання Liebster Blog Award від Олександра

1. Що спонукало вас на створення власного блогу?

Якось написав одну статтю, точніше висловив свою думку стосовно однієї події і зрозумів, що не маю де нею поділитися. Тематичні сайти я тоді вже мав, а от особистого блогу, я кому писав би всяку біліберду все, що мені захочеться – не мав. От це і спонукало створити особистий блог.

2. Чи витрачаєте ви кошти на розвиток та просування блогу?

Ні, не витрачаю. Особистий блог – це особистий блог. Ніколи не планував і не збираюся його просувати. А розвиток, що тут розвивати, пишеш собі те, що цікаво і тільки «заради задоволення» та й все.  Ба, навіть домен безкоштовний і хостинг (так як все одно оплачую його для інших своїх сайтів).

3. Чи монетизуєте (плануєте монетизувати) ваш блог? Якщо так, то яким чином?

Ні. Досі не монетизував і ніяк не планую. Тим не менш, перші гроші цей блог мені вже приніс. Писав якось про свій експеримент по заробітку грошей за коментарі і поставив там партнерське посилання. В результаті назбиралося кілька десятків рефералів, правда лише кілька активні. Зайвий долар в місяць – ніби дрібниця, а приємно 🙂

4. Де ви берете ідеї для статей?

Не дотримуюся ніяких графіків написання статей у блог, а тому немає потреби десь брати ідеї. Захотілося щось написати по тій чи іншій причині – беру та й пишу. Отак все просто.

5. Що вам найбільше подобається в блогерстві (написання статей, робота над дизайном блогу, відповіді на коментарі…)?

Подобається абсолютно все, тому й веду блог. Правда блогер з мене лінивий, бо деколи пишу раз місяць… Хоча, багато уваги приділяю іншим своїм сайтам, за рахунок яких живу. Тому й в більшості випадків часу на цей блог немає, а коли є – то вже немає бажання щось писати.

6. Скільки часу ви ведете свій блог, якими досягненнями за цей період ви можете похвалитись?

Чесно кажучи навіть точно не знаю, треба глянути по даті першої публікації. Але приблизно десь півтора року. Досягненнями?)) Блог ведеться для задоволення, а тому жодні досягнення тут на меті не стоять =) Якщо близько 10 відвідувачів в день з пошуку це досягнення – тоді можу ним похвалитися 😀

7. Ви маєте основне місце роботи? Як це впливає на ведення блогу?

Моє основне місце роботи – мої сайти, а так «офіційно» я ніде не працюю і не планую працювати 😀 Сподіваюсь, ніколи не доведеться))) Як вже сказав вище, на написання статей (і всяке таке) для інших своїх сайтів йде багато сил та часу, а тому часто коли є можливість і бажання написати тут про щось, лінь виявляється сильнішою від бажання…

8. Напишіть декілька слів про себе: звідки ви, скільки вам років, чим захоплюєтесь (окрім блогерства;)?

Також з Рівного =) Правда родом з Тернопільської області, але наразі проживаю тут. Років ніби й немало, ніби й не багато – 22 повних. Захоплююсь розробкою (створенням) сайтів, більше захоплень немає. Правда є багато інтересів – цікавлять всякі наукові і технологічні штуки, питання виникнення всесвіту і, звісно ж, багато місць на Землі. Сподіваюся встигну їх всі відвідати.

9. Ви маєте ще якісь сайти, які розвиваєте паралельно? Якщо ні, то чи плануєте їх створювати?

Так, маю кілька. Посилання на два з них можна знайти у правому блоці «Мої проекти». Хоча зараз не розвиваю жоден з тих двох (ні, статі я на них публікую, але це не розвиток). Натомість всі сили зосереджені над одним новим сайтом, який вже показав хороші результати. Але про нього я розповім дещо пізніше.

10. Як ви відноситесь до відео-блогерів?

Не скажу, що постійно слідкую хоча б за одним таким, але час від часу дивлюся випуски, особливо про технічні штуки =) Правда не назву жодного з авторів, бо не пам’ятаю. Просто дивлюся, коли надибаю в якісь групі чи на самому ютубі. Загалом, «друковані» блоги мені більше до душі.

11. Ваші побажання тим людям, які хочуть створити свій блог.

Хочете – обов’язково спробуйте! Це дуже просто і цікаво =) Але не женіться за заробітком на блозі, а просто пишіть для власного задоволення. Звісно, якщо вам це подобається.

Мої запитання та улюблені блоги

Пам’ятаєте, я на початку статті попередив, що змахлюю з двома останніми умовами Liebster Blog Award? Так от, я не писатиму тут 11 улюблених блогів, яким повинен передати естафету. Натомість дам посилання на раніше написану статтю – «Українські блоги, які читає пан Віктор» – ось там зібрані мої улюблені блоги (хоча й не 11). Всім їм «естафету від Liebster Blog Award» вже передали, то ж не повторюватимусь =) Щодо моїх запитань – по перше, я ж лінивий, а по друге – не писав список блогів, не писатиму й запитань.

І ще одне, я ж слідкую за цими блогами, тому якби написав для їх авторів запитання – наперед знав би відповіді. Адже так чи інакше вони вже колись писали відповідь на кожне з моїх не придуманих запитань у одній зі своїх публікацій 🙂

Коментування вимкнено
 1. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
 2. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад