“Марш миру” у Москві: не всіх ще зазомбували

За нашу і вашу свободу
Сьогодні у самій столиці Російської федерації відбулася акція “Марш миру”, основна мета якої – показати позицію населення Росії проти введення військ в Україну. Мала акція і додаткові цілі – протест проти заборони владою популярних інтернет-сайтів і звільнення керівництва інтернет-видання “Лента.ру”.

Повною неочікуваністю стала кількість учасників – навіть на фотографіях з акції видно стільки людей, що одними десятьма тисячами не обійдешся. Хоча, якщо вірити офіційним російським провладним джерелам, зокрема російському МВС, – там було цілих три тисячі людей. “Нова газета” розповідає вже про більш правдоподібну цифру – близько 20 000 учасників. Про десятки тисяч повідомляє і кореспондент російської служби “Бі-бі-сі”. Найбільш неймовірну цифру сказав телеканал “Дождь” – близько 70 000 учасників!

Про величезне число учасників акції “Марш Миру” говорять і в соцмережах, зокрема говориться, що площа Сахарова (саме там закінчувався марш) ледве вміщала учасників маршу. Що ж, не будемо говорити більше про кількість, а просто подивимось фотографії з нього, з яких відразу стане зрозуміло, яким цифрам варто вірити, а якому МВС не можна.

Марш Миру у Москві

Як ви вже встигли помітити, сьогодні Москва буквально майоріла прапорами України. І це нічого в порівнянні зі словами організаторів, які повідомляли, що прапори України розібрали швидше, ніж прапори Росії! Видно люди дійсно вийшли підтримати нашу країну у такий нелегкий для неї час.

Серед основних лозунгів, що лунали під час маршу – “Росія і Україна без Путіна”, «Україна, ми з тобою», «Ні війні», «Банду геть!». Спереду колони учасників було розтягнуто великий банер із написом «За Росію і Україну без Путіна». На інших плакатах можна побачити написи «Путіна під суд!», «Страшно жити у цій країні», «Путін! Не розпалюй громадянську війну в Україні», «Україна, пробач нас».

За Росію і Україну без Путіна

Варто згадати, що паралельно з цією акцією в Москві проходив мітинг в підтримку дій Путіна. За повідомленнями того ж МВС – кількість учасників сягнула 15 тисяч. Даних від інших джерел я не знайшов, але думаю в цьому випадку звести 10 000 бюджетників для російської влади не проблема, а ще тисяч 5 “зомбі-людей” і так вийдуть (хто хоча раз дивився російські новини зрозуміє, чому я вжив саме слово зомбі). Хоча моя думка – там такою кількістю і не пахло.

До речі про зазомбованих росіян… Буквально кілька хвилин назад телефонував друг, який зараз перебуває у Москві. Так от, цитую “тут робиться страшне” – на машинах пише “смерть бандерівцям”, “Крим, ми тебе не віддамо” й інше в тому ж дусі. Про телебачення взагалі говорити нічого – там розповідають про “постійну дискримінацію російськомовного населення України, переслідування та жорстокі побиття всіх російськомовних”, про “безжальних бандерівців, які творять терор в Україні”, і ще багато такого… Отаке зомбування населення.

Зомбування росіян Кісєльовим

А тепер про хороше. Сьогоднішній “Марш миру” показав, що далеко не всі росіяни є москалями, що ще не всіх Кісєлов встиг зазомбувати своїми “чесними новинами” із паралельної реальності, що в росіян ще є шанс самостійно скинути Путіна із королівського престолу президентського крісла. Сподіваюся цим шансом вони скористаються, інакше, через путлєріські імперські амбіції політику Путіна, ні їм росіянам, ні нам українцям, найближчим часом збудувати краще суспільство не вийде.