Моє нове «робоче місце» та переродження ноутбука

Вітаю брати і сестри українці! І хоча я дуже розчарований результатами парламентських виборів 2014, життя все ж продовжується і мій оптимізм дозволяє не опускати носа та написати сьогодні пост про щось хороше. Принаймні хороше для мене. Отож, поїхали!

Робоче місце компютерщика

Ні, це поки не моє робоче місце =(

Раніше я вже писав про те, як полагодив ноутбук своїми руками. Але трохи часу відтоді минуло і мій головний співрозмовник пережив чималі зміни. І хоча попереднім ремонтом я надійно прикріпив монітор до «системного блоку» ноутбука, перший все одно накрився… Та замість ремонтувати його я пішов іншим шляхом – повністю відчепив монітор та замість нього вирішив купити звичайнісінький монітор «до комп’ютера».

Спочатку хотів взяти щось «побільше» з діагоналлю 21.5 дюйма і розширенням 1980х1080 точок. Однак оцінивши свої можливості, потреби та фінансовий стан – вирішив брати щось дешевше. Звісно, найдешевші 18.5 дюйма з розширенням 1366х768 точко я брати не хотів, бо на ноуті було таке ж розширення і вже хотілось більшого. Обійшовши всі магазини та переглянувши пропозиції інтернет магазинів я знайшов ідеальне рішення – 19.5-дюймовий монітор з розширенням 1600х900 точок. Порівняв ціни і замовив на «Розетці», де він коштував на 300-400 гривень менше ніж в місцевих магазинах.

Монітор 19.5 Packard Bell Viseo 203 DXb (UM.IK3EE.002)

Монітор 19.5″ Packard Bell Viseo 203 DXb (UM.IK3EE.002).

Але не все так добре як хотілося б. Так як я недавно переїхав і поки в моїй квартирі не було нічого окрім дивану (кухня і звісно не рахується), то виникла необхідність купити комп’ютерний столик. Досвід покупки дивану підказав, що відразу треба йти на базар і не мати справи з магазинами (хоча ціни й однакові, але термін виготовлення і доставки магазини називають в два-три рази більший). Тут я не прогадав – столик можна було виготовити повністю під мої потреби (тобто я називав розміри, малював вигляд столика та вибрав колір).

Менш ніж через тиждень я вже мав столик та монітор (останній доставили вже через день після замовлення). Але на цьому не все – до столика потрібне ще й крісло, а під те компонування столика, яке захотів – треба ще й клавіатура (системник з ноута захований всередині столика). Знову ж таки в результаті роздумів мій вибір пав на офісне крісло (на колесиках таке), а клавіатуру вибрав на зразок тої, яка в ноутбуці (не люблю ці клави з високими незручними для мене кнопками). Загалом, ось що в результаті вийшло:

Моє робоче місце

Ось таке в мене вийшло «робоче місце».

Загалом, результатом я дуже задоволений, а тому написав гарні відгуки до придбаного на «Розетці» і напишу ще кілька рядків тут. Про монітор скажу просто – свої функції він виконує відмінно і після 15.6-дюймового ноутбучного здається гігантом. Клавіатура – просто супер! За таку ціну – це просто ідеальне рішення, по ній пальці самі танцюють від радості і букви з’являються на екрані. Крім того, клава на ноуті вже трохи глючила (принаймні деякі кнопки), тому зараз таке благо коли все з першого разу набирається (помилок при наборі суттєво поменшало, а швидкість набору виросла в рази).

Тепер про крісло: саме крісло зручне, має регулювання по висоті, куту нахилу спинки, висоті спинки, а тому я легко налаштував його під себе. Модель крісла – «Крісло Новий Стиль Prestige II GTP C-11», зроблене воно в Україні і коштує досить небагато. О, модель клавіатури – «Genius LuxeMate i220 USB Black UKR (31310040111)». Окремий відгук скажу про швидкість доставки – наступного дня після оформлення замовлення я вже забрав крісло, клавіатуру та килимок під мишку з точки видачі.

Тепер ще одне. На фото вище можна і не помітити, де ж власне заховався «системний блок» моєї ЕОМ (ага, крута назва 😀 ). А заховав я його на спеціально зроблену під нього поличку, яка розташована під «кришкою» столика. Як це виглядає можна розгледіти на наступному фото (хоча фотки і поганенькі, бо камера в телефоні всього лиш 2 мегапікселі).

Ось там заховався «системний блок» мого комп'ютера.

Ось там заховався «системний блок» мого комп’ютера.

Що ж, ніби написав усе, що хотів. Протягом наступного місяця нових постів не планується (буду підтримувати свою репутацію лінивого блогера), але позапланові публікації можуть бути =) . Хочеться написати ще пост про класний варіант організацію мультимовності на сайті, а також про свій новий сайт. Але це вже інша історія. Тож, до наступних пості на блозі MrVigner’а =)

Коментування вимкнено
 1. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
 2. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
     • 3 роки назад
    • 3 роки назад
 3. 3 роки назад
  • 3 роки назад
 4. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
    • 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад