Мої цілі на 2015-й рік

Привіт! Ось і закінчується поточний 2014-й рік, лишилося всього три дні йому відбути. Вже більшість блоґерів давно понаписували пости про свої цілі на наступний рік, тобто про те, чого вони хочуть і розраховують в ньому досягти та зробити. Я ніколи раніше ніяких цілей на рік собі не ставив, а тому пора це змінити і «задокументувати».

Мої цілі на 2015-й рік

Отож, ось мої цілі на 2015-й рік:

 1. Відвідуваність сайту «Мурло» на рівні 1200 людей в день (про цей сайт я недавно писав тут у блозі). При цьому 1200 – це не сумарне число всіх відвідувачів за день, а тільки ті які прийшли з пошукових систем. Впевнений це більш ніж реально досягти за рік часу.
 2. Підняти заробіток на Adsense мінімум до рівня 100 доларів в місяць. Це теж можна зробити за рік часу: якщо буде досягнута перша ціль, то другу теж буде легше досягнути, так як маємо пряму залежність другої від першої.
 3. Написати у цей блоґ не менше 60 статей. Так, я вирішив регулярно писати в особистому блозі. Байдуже які це будуть статті – про фільми, блоґінг, заробіток в інтернеті, хитрості в Ubuntu і т. д. – головне регулярно писати.
 4. Не випити жодного граму алкоголю. Не складна ціль, оскільки я і так рідко щось алкогольне вживаю. Впевнений, мені точно під силу кілька раз в рік відмовитися від «умовлянь та переконувань» тих, з ким сидітиму в кафе чи деінде.
 5. Взагалі не курити. Думаю це мені також під силу. Раніше я по пів року жодної сигарети навіть до рук не брав. Думаю досягнувши попередньої цілі я точно досягну цієї.
 6. Побувати в Українських Карпатах. Ще цього літа задумав наступного року туди з’їздити, але не знав чи вийде. Що ж, ставлю собі це за ціль.
 7. Створити ще один сайт. Так, «мені все мало». Насправді розробка сайту про котів показала, що помилки «АвтоСвіту» я засвоїв і врахував. Тому коли завершу працювати над «котами», оберу ще якусь тематику і зроблю сайт.
 8. Щоденне вивчення англійської. Початок вже покладено, але до вагомих результатів ще далеко. Тому ставлю кожен день проходити по одному уроку на Duolingo. До речі, дуже хороший сайт для вивчення англійської. Комбінований підхід, україномовний інтерфейс. Все безкоштовно.
 9. Виконати всі поставлені цілі 😉

Ось такий невеличкий список. Лишилося працювати і ще раз працювати над собою і сайтами, інакше всіх цілей не досягти… Гаразд, на цьому завершую пост і, нехай 2015-й буде кращим, ніж 2014-й для всіх нас!

Коментування вимкнено
 1. 2 роки назад
  • 2 роки назад
 2. 2 роки назад
  • 2 роки назад
   • 2 роки назад
    • 2 роки назад
 3. 2 роки назад
  • 2 роки назад