Moka: класна тема іконок для Ubuntu

Вітаю товариство! Даний пост буде цікавий тільки тим, хто користується або хоча б знає, що таке Ubuntu. Ще колись давно я дуже любив всяко експериментувати з цією системою, ставити різні оболонки, теми, програми, гратися з”коньками” і т. п. З часом це все набридло і я просто використовував все “дефолтне”. Потім взагалі був змушений користуватись “віндовсом”, а недавно знову повернувся на Убунту.

Тема іконок Moka для Ubuntu 14
Тема іконок Moka для Ubuntu.

Сьогодні захотілось якось освіжити зовнішній вигляд системи, а тому вирішив замінити іконки. В україномовному та російськомомвному інеті нічого цікавого не знайшов, але знайшов на якомусь зарубіжному сайті. Тема називається “Moka” і мені вона дуже сподобалася, тому вирішив поділитися. Отож, тиснемо Ctrl+Alt+T і вводимо такі команди:

sudo add-apt-repository ppa:moka/stable
sudo apt-get update
sudo apt-get install moka-icon-theme

Все, наша нова  тема іконок встановлена, але її ще треба активувати. Стандартними засобами Ubuntu це не зробиш, треба встановити додатковий софт. Я використовую Ubuntu Tweak (на назву тиць, на сайті завантажуємо та ставимо).

Запускаємо Ubuntu Tweak
Запускаємо Ubuntu Tweak.

Тиснемо кнопку “супер”, пишемо Tweak, вибираємо Ubuntu Tweak. Програма запустилася, у ній йдемо Налаштування -> Тема та вибираємо в пункті “Тема піктограм” нашу Moka. Насолоджуємось новими іконками =) Ну і якщо виникли питання – запитуємо у коментарях =)

Коментарі

 1. remix2903 19.12.2014
  • MrVigner 19.12.2014
   • remix2903 19.12.2014
   • MrVigner 19.12.2014
   • remix2903 19.12.2014
   • MrVigner 19.12.2014