Навушники Honor: хороша якість за 5$

Не встиг я написати пост про мишку з Китаю за 2 долари, як перевірка статусу ще одної посилки показала, що вона вже в Рівному, в головному відділенні. Це означало, що за кілька годин я зможу забрати її вже в своєму відділені укрпошти. Так і сталося, годину тому забрав бандерольку з навушниками до телефону.

Навушники Honor

І так, оскільки в комплекті з недавно купленим Lenovo A396 навушники не йшли, довелося замовити окремо. Трохи погортав сторінки AliExpress і знайшов найкращий варіант – щоб не дорогі, не відвертої підвальної збірки і з мікрофоном (щоб можна було говорити по них не дістаючи смартфон з кишені). На момент замовлення це були навушники Huawei.

Замовляв тутhttp://s.click.aliexpress.com/e/nq3JuNVRv?af=167996323

Прийшли швидко – за тиждень, наразі це рекорд по швидкості доставки посилок з Китаю (в моєму досвіді). Однак прийшли не Huawei, а Honor. Хоча це для мене несподіванкою не було, бо зразу після моєї покупки продавець оновив інформацію вказавши таку можливість. Судячи з фото продавця, на вигляд ці навушники однакові, відрізняється тільки малюнок на кнопочці. В лінійці Huawei є смартфон Honor, може це від нього? 🙂

Тепер про навушники: звучать дуже непогано, навіть баси нормальні. Колись купував навушники від Sony за 13 доларів (на той час долар був по 8, а навушники в нас були трохи більш як за сотню гривень), то там баси гірші були. На проводку до правого навушника є мікрофон та одна кнопка. По ідеї кнопка перемикає пісню і ставить паузу (при програванні музики), а також приймає / відхиляє дзвінок при виклику.

Та в мене кнопка на гарнітурі не працює (перевіряв програмками – не бачить кнопку). Чи це вина кнопки, чи мого смартфону – знатиму коли буде можливість перевірити гарнітуру ще на якихось телефонах. У відгуках пишуть, що працює кнопка, то ймовірно вини саме телефону (чи прошивки). Отак воно якось =)

Update: Я ідіот, треба було до кінця штекер запхати… Кнопка і мікрофон запрацювали, але перша працює лише при короткому натисканні, хоча, теоретично, повинно буди дві функції – при короткому натисканні одна, а при довгому інша. Пробував копатися у файлі який за це відповідає, чомусь не допомогло. Ну то таке, головне виклик тепер можна прийняти і трек перемкнути не дістаючи смартфон з кишені =)

Ціна навушників – 5.24 $, що зовсім не багато (в наших магазин за стільки ж продаються звичайні, без мікрофона і кнопки).