Нова Opera нарешті доступна для Ubuntu 32-bit

Всім привіт 🙂 Не знаю яким браузером користуєтеся ви, але мені найбільше до вподоби Opera. Відносно не так давно цей браузер змінив движок з власного на «Хроміумного», з цього все й почалося. Спочатку нова Opera вийшла лише для систем Windows (чи була версія під Mac не пригадую), з часом з’явилася версія і під системи на ядрі Linux. Правда остання була доступна тільки для 64-бітних систем, а в мене Ubuntu 32-bit…

Нова Opera для Ubuntu 32-bit

Довго я чекав і вже думав, що 32-бітну версію для лінукса і не планують робити, однак на днях випадково натрапив на статтю про цей браузер і… о диво, в кінці статті було посилання завантажити, натиснувши на яке почалося завантаження opera-developer_31.0.1857.0_i386.deb . Як зрозуміло з назви файлу – це лише “тестова” версія для розробників, але я її встановив.

Все працює, але є ще «недоробки» (а може так і задумано?). Наприклад, як видно на скріні вище, на домашній сторінці (швидкий набір) показуються не скріни сайту, а адреси. Також чомусь не працює розширення для перевірки яндекс пошти (на відндовс-версії працює). А загалом – все добре. Завантажити нову «Оперу» для 32-тної «Убунти» можна тут.

На цьому все, шануйтеся =)

Коментування вимкнено
  1. 2 роки назад
    • 2 роки назад