“Перший месник: Друга війна”

Перший месник - Друга війна

Ось така нехитра назва посту. А нащо мудрувати? І, як ви вже напевне здогадалися, мова сьогодні піде про фільм “Перший месник: Друга війна”. Оригінальна назва якого, до речі, Captain America: The Winter Soldier”, що перекладається як “Капітан Америка: Зимовий солдат”. Але мені “українська назва” більше подобається, ніж оригінал =)

Всім, хто абсолютно не в курсі, скажу: існує такий собі світ Marvel, точніше “кінематографічний всесвіт Marvel”, який, по суті, копіює наш світ, але в добавок там є супергерої і більшість подій висвітлені з “супергеройської” сторони. Цей вигаданий всесвіт заснований на коміксах Marvel і його суть полягає у поєднанні між собою цілої серії різних фільмів. Звідси випливає простий висновок: аби повністю зрозуміти, що і до чого у другій частині “першого месника”, потрібно не просто подивитися першу частину, а й всі решту фільми кіно-всесвіту.

Кіно-всесвіт Marvel

До речі, спробую перерахувати фільми цього кіно-всесвіту у тому порядку, у якому їх варто дивитися. Отже, поїхали: «Залізна людина», «Неймовірний Халк», «Залізна людина 2», «Тор», «Перший Месник», «Месники», «Залізна людина 3», «Тор 2: Царство темряви», «Перший месник: Друга війна» і телесеріал Агенти« Щ.И.Т.». Останній виходить прямо зараз і є вже 15 серій.

Загалом наголошу, – всі хто не бачив всіх цих фільмів, не може поставити повністю адекватну оцінку новій частині “Першого месника”.  Тож перш ніж його дивитися, подивіться все перераховане. Якщо ви любите фантастику – вам все обов’язково сподобається (тільки остання частина залізної людини не “ахті”, там з фантастикою таки перестарались…).

Перший месник - Вертоносці

А тепер, власне, перейдемо до основного. Ходив я вчора на прем’єру фільму, звісно ж, у 3D. Тому захотілось написати маленький відгук, саме маленький і саме відгук, а не якусь там рецензію. Я не буду розписувати тут про події фільму, не буду описувати ніяких ситуацій, не говоритиму про прекрасну гру акторів чи про відмінні спецефекти. Думаю і так зрозуміло, що у фільмі за 170 мільйонів доларів це все присутнє.

Не розкажу я і про головного героя – “Капітана Америку”, який далеко не завжди був капітаном, і тим більше супергероєм. Ви самі все знаєте, а як не знаєте – подивитися першу частину і знатимете. Таких персонажів, як “Чорна вдова”, “Зимовий солдат”, “Яструб”, а також саму організацію “ЩИТ” я також не описувати не буду. Простіше кажучи, – я взагалі вам нічого не скажу.

Капітан Америка - Зимовий солдат

Ну гаразд, кілька загальних враз все ж напишу. Перша – мені фільм дуже сподобався. Друга – сюжет неочікуваний (що дуже добре). Третя – не перестаралися із “фантастикою” (люблю коли більше на наукову фантастику схоже, а не казку з феями). Четвертої фрази не буде. П’ятої також. Згадаю тільки ще одне, за що я теж люблю кіно-всесвіт Marvel, – жарти на висоті (смішні, і, не тому що тупі, як і деяких фільмах, а тому що розумні так сказати).

Маленький висновок: я задоволений, що сходив на прем’єру і, всім, кому подобаються такі фільми, рекомендую сходити і подивитися цей фільм на “великому екрані”. Квитки, до речі, були всього по 20-25 гривень, що для прем’єри велика рідкість – як правило вдвічі дорожчі.

Перший месник - Яструб

Коментування вимкнено
  1. 3 роки назад
    • 3 роки назад
      • 3 роки назад
  2. 3 роки назад
    • 3 роки назад