«Піднесення Юпітер»… WTF?

Ла-ла-ла, тра-ла-ла…
Фільм по моєму лажа…

Привіт люди =) Тут один «бомбєзний» фільм переглянув, але якась це фігня повна. Фантастика – один з моїх улюблених жанрів у кіно, але фільми на зразок цього – то вже капець яка не фантастика. То вже просто казочка. Та не задоволений я не тільки цим.

Піднесення Юпітер

Ну гаразд, Земля як «ферма» – хоча ідея не нова (було таке в одному серіалі, правда там не земля була, але теж людей «вирощували як худобу»)… та все ж ще не заїжджена. Ну прибульці, космічні кораблі, портали – ще нормально (правда не люблю коли все «просто є» без будь-яких пояснень роботи, але нічого,це ж не наукова фантастика).

Динозаврів знищили люди, щоб перетворити планету на ферму людей? Ну гаразд, допустимо. Але якого біса тоді знадобилося мільйони років, щоб зробити ту ферму? Це ж ніфіга не вигідно, особливо враховуючи, що банальний «поштовх» колись, набагато раніше ніж відбувся «дебют» науки на Землі, міг би дати «плоди з ферми» в рази швидше. Можна було б за цей час ще кілька «ферм» зробити.

Проїхали… Давайте до суті (призначення) цих ферм. Невже такій супер-пупер розвинені цивілізації щоб подовжити собі життя треба якусь довбану фігню з тіла людини? А як же генна інженерія, наніти і т. д.? Простіше зробити себе генетично досконалими, ніж такою фігнею страждати…

А оці всі спецефекти? Ну добре, в кожному подібному фільмі завжди «в останній момент» хтось когось чи щось рятує. Але ж… не 100500 раз на фільм. Про кінець взагалі мовчу… Та яка людина в здоровому глузді після всього цього (та вистачить лише існування інопланетян та титул королеви) піде далі мити унітази?

Все, не буду більше тратити ресурси клавіатури на висловлення невдоволення фільмом. Піду краще їсти приготую. Бувайте =)

Коментування вимкнено
  1. 2 роки назад
    • 2 роки назад