Пісні гурту RIZUPS: в улюблений плей-лист

RIZUPS фото

Безсумнівно практично кожен любить слухати музику, різниця лише у смаках: хтось віддає перевагу попсі, хтось – важкому року, а хтось просто обожнює класику. Маю свої вподобання і я, які ніколи не стоять на місці і постійно змінюються. Якщо декілька років назад у навушниках грали Фактор-2, Тіна Кароль, “Потап і Настя” і ще повно всякої біліберди (хоча, перших я і досі інколи слухаю), то зараз вміст плей-листа кардинально змінився.

Можливо на мої смаки вплинули зміна моєї свідомості, розуміння багато нового та появи в мені патріотизму чи навіть націоналізму. Тепер у “Моїх аудіозаписах” важко буде знайти щось, що не українською (ну хіба пару класичних композицій, дві пісні The Rasmus та ще зо три якісь інші). Натомість ви легко знайдете там пісні таких гуртів як “Океан Ельзи”, “Скрябін”, “Бумбокс”, “Друга ріка”, “Скай”, “Моторрола”, “Фіолет”, “Плач Єремії”, “O.Torvald” і багато інших, менш відомих.

Недавно “підсів” я і на RIZUPS. Якщо вірити Вікіпедії, існує гурт ще з осені 2007 року… а я тільки в кінці минулого року натрапив на їх пісні.  Першою мені трапилася пісня “Щоденник”, слова якої буквально пронизують наскрізь, до мурашок по шкірі… Загалом, якщо ви не чули, слухаємо:


Завантажити: RIZUPS – Щоденник

Настільки мені сподобалась ця пісня, що слухав я її дуже часто. Звісно ж, після неї я почав шукати й інші творіння цього гурту. Так, до мого плей-листа потрапили пісні “Не клич мене”, “Проти всіх стихій”, “Геноцид”, “Дощ”, “Світ буде наш”, “Тільки ти”. Власне, поділюся ними тут з вами. Слухаємо, може й вам сподобається =)


Завантажити: RIZUPS – Проти всіх стихій


Завантажити: Не клич мене


Завантажити:  RIZUPS – Тільки ти


Завантажити:  RIZUPS – Геноцид


Завантажити:  RIZUPS – Дощ


Завантажити:  RIZUPS – Світ буде наш

І на останок, останній відеокліп гурту на пісню «Проти всіх стихій». За словами учасника «RIZUPS» Назара Хассана цей відеокліп є ілюстрацією історії дружби учасників гурту. Процитую його слова:

Це відео-ілюстрація історії дружби учасників гурту «RIZUPS». Вона про існування проблем минулого і про боротьбу з ними за допомогою пошуку серцевини самої проблеми; про людські якості, які не продаються і не зникають з роками, а лише посилюються заради досягнення спільної мети. Ця робота включає в себе, як і фрагменти минулого, так і погляди в майбутнє, і далеко не банальне пояснення проблем, з якими стикаються всі! Цей кліп не схожий на звичні прості картинки з телевізора і не залишить байдужими думаючих і уважних людей.

Сподіваюсь, “творіння” гурту RIZUPS сподобалися вам не менше ніж мені. Адже це не деградація типу “Чумачечая весна”, а красива музика у поєднанні з глибоким текстом пісень =)