Початковий атестат WebMoney

Недавно я писав, що зайняв призове місце в конкурсі і виграв 400 доларів на Z-гаманець вебмані. Все б нічого, але з першої спроби організатори не змогли мені їх перерахувати. Все тому, що був ліміт на максимальну суму на рахунку – не більше 15 000 рублів (зараз це трохи більше 200 доларів). Довелося отримувати приз частинами – спочатку 200, які вивів на банківську карту, а потім решту 200.

Початковий атестат вебмані

Такий ліміт був через спосіб управління гаманцем («стандар», він же «міні»). В пошуку варіантів збільшення ліміту я дізнався, що можна зробити це наступним чином:

 • отримати початковий або персональний атестат;
 • використовувати спосіб керування WinPro або WebPro.

Перший варіант платний, другий ні. Але використання WinPro мені не підходить, бо це програма під «Віндовс», а в мене Ubuntu (лінукс). Варіант переходу на WebPro чомусь не спрацював, принаймні спочатку – ліміт зник сьогодні, але після того, як я замовив початковий атестат. Правда я його лише замовив, але на той момент ще не отримав, тому не знаю, пов’язане зникнення ліміту з переходом на WebPro чи це замовлення атестату так вплинуло.

Тепер про отримання атестату. Все просто – знайшов «атестатора» в своєму місті, подав заявку, оплатив її (вартість – 5 доларів), завантажив та роздрукував бланк заяви на отримання атестату, заповнив та заніс в офіс атестатора. За кілька хвилин (пішли на звірку даних) я вже отримав початковий атестат. Отак от 🙂

Коментарі

 1. Евгений 26.11.2015
  • MrVigner 26.11.2015
   • Евгений 26.11.2015
 2. ML 11.12.2015
  • MrVigner 11.12.2015