П’ять захисник плівок для смартфона за 1.99$

Привіт вам! Нарешті мені прийшли захисні плівки для екрану смартфона, які я замовив для недавно купленого Lenovo A396. Подивився на ютубі кілька відео інструкцій по наклейці і взявся клеїти. Звісно ж, з першого разу був промах…

 Захисна плівка для смартфону

Отож, накосячив я не зовсім через криві руки, а через малесеньку невідповідність плівки розміру – вона на якийсь міліметр довша ніж треба, тому заходить на нижню «бокову рамку» корпусу. Через це плівки останні пів сантиметра не пристала щільно і як не притискай, відклеювалася назад. Спробував її трохи припідняти і відрізати ножицями зайвий міліметр, але після повторної поклейки з’явилися бульбашки, які не вдалося вигнати з під плівки.

Брав у цього продавця: http://www.aliexpress.com/store/311463

Що ж, на щастя в мене аж п’ять плівок, тому невдача з першого разу не страшна. На другій плівці я заздалегідь відрізав зайве і вона лягла майже відмінно. Майже – бо одна крихітна бульбашка повітря все ж вмудрилася лишитися, а також під верхнім краєм біля динаміку трішки плівки чомусь не приклеїлось – помітний шар повітря. Ну і хай, попередня (заводській, яку називають транспортною) взагалі була добряче відклеяна збоку, але це мені зовсім не мішало.

Щодо міцності плівки – перша, яку я погано наклеїв і по суті зіпсував, стала випробувальним майданчиком. Так, залишком нігтя подряпати не вдалося, монеткою і ключами теж. А от гострими манікюрними ножицями – вдалося, вони лишають на плівці добрячі подряпини. Але в кишені телефон з нічим гострим не зустрічається, тому плівка повинна послужити трохи.

Тепер про ціну – п’ять плівок обійшлися мені у 1.99 долара. Наскільки це мало ви зрозумієте запитавши у будь-якому спеціалізованому на смартфонах магазині про вартість наклейки найдешевшої захисної плівки 😀 До речі, сьогодні бачив «в переході» (насправді це не підземний перехід, а типу маленький ТЦ) в «ларьку» продається смартфон Lenovo A396 за 1400 гривень, що на 400 гривень дорожче, ніж на АліЕкспрес (а куплений він 100% там, бо в нашу країну ця модель офіційно не постачається).

Що ж, висновок все той же – купувати в Китаї вигідно!

Коментування вимкнено
  1. 2 роки назад
    • 2 роки назад
    • 2 роки назад