Реформування міліції 2014: жити по новому

Привіт брати та сестри Українці. Всі ми пам’ятаємо про минулорічні події на Майдані, весняні президентські вибори 2014, а також про недавні вибори народних депутатів до Верховної Ради України 2014. Не сумніваюся пам’ятаєте причини, які передували початку Революції гідності і, звісно ж, вимоги, які люди на майдані висунули владі. Впевнений, не забули ви і про обіцянки політиків, дані народу перед виборами.

Реформування міліції 2014: жити по новому

Але я все ж дещо нагадаю. Перш за все, всі жертви під час Революції гідності відбулися через м’яко кажучи нечесну владу та бандитську міліцію. Саме бандитську, бо виконувала накази навіть попри їх незаконність. Не дивно, що одними з головних вимог народу до нової влади стали люстрація посадовців та реформування міліції (по суті – теж люстрація).

Що ж, нову владу ми отримали (вибрали…), маємо і президента іншого, і парламент «з нових людей», і закон про люстрацію був прийнятий та підписаний президентом, і навіть реформування міліції отримали – все вже робиться. Відео нижче зняте у місті Рівне, місті в яке я недавно переїхав жити, і воно служить наглядним прикладом того, якою є наша «доблесна» міліція.

Як бачимо – починається все з типової ситуації, висміяної в десятках анекдотів: ДАІшники зупиняють автомобілі, щоб збити трохи грошенят з водія. Та далі все стає веселіше, настільки весело, що хоч сідай і плач (а краще візьми сокиру і піди повідрубуй тим «органам» всі органи). Зняте активістами автомайдану відео чудово демонструє, наскільки у сучасній системі «знайомства» важливіші за закон.

Окрім іншого, враховуючи те, що закон про люстрацію сильно «врізаний» порівняно з тим, який подавала та ж «Свобода», не варто очікувати ніяких змін у рядах чиновників. Адже навіть дрібні продажні ДАІшники лишилися на своїх місцях і не почали дотримуватися чи боятися закону. Не видно, що вони притихли «бо ж реформування» йде, а раптом звільнять чи посадять.

Оскільки згадав про люстрацію, то ще один маленький логічний висновок: у «врізаному» законі люстрації підпадають далеко не всі, лише «дрібніши риби». Не важко здогадатися чому так, адже президент Порошенко явно риба не дрібна. Думаю ви зрозуміли про що я. І на завершення скажу, – сподіваюся ця вся нечисть потрапить не під люстрацію чи реформування, а під самосуд народу.

Слава Україні! Смерть ворогам!

Коментування вимкнено
 1. 3 роки назад
  • 3 роки назад
 2. 2 роки назад
  • 2 роки назад
   • 2 роки назад
    • 2 роки назад
 3. 2 роки назад
  • 2 роки назад