«Рік минув, а результату нуль»

І так, недавно я розповідав про партію 5.10 і Балашова у форматі чому я бачу систему 5.10 як вихід України з бідності. Як і завжди, були люди які за, були які проти, і були які сумнівалися. Цей пост для других і третіх, а для початку дивимось відео:

Після слів Балашова мені справді стало цікаво, а чи ті хто проти і не вірять у таку систему бо «не хватить 5% і 10% податків» хоч раз раніше підраховували, що вони матимуть у випадку якщо партія, за яку вони проголосували, займе у ВР більш як половину крісел? Чомусь я впевнений, що ні.

Щодо згаданого курсу долара – у вас, шановні українці, за останній рік зарплата зросла у тричі? Якщо ні, то ви за цей рік стали втричі біднішими, втричі менш платоспроможними.

Банальний приклад – якби зараз долар був на рів 8 гривень, то смартфон з 4-ядерним процесором від Snapdragon, FullHD-дисплеєм і 2 гігами оперативки можна було б купити за… 800 гривень, принаймні на АліЕкспресс. Зараз вам доведеться заплатити за нього 2600 гривень.

Простими словами, якщо вчитель має зарплату 3000 гривень, то раніше він з однієї зарплати міг би купити собі новий смартфон, а решти зарплати вистачило б на все інше. Зараз якщо купить з однієї – або комуналку не заплатить, або з голоду здохне.

А тепер скажіть – в новорічному звернені Порошенко чи Яценюк сказали, що мають план як 2016 році збільшити ваші зарплати чи, хоча б, зробити гривню чогось вартою? Хрін там, вам навішали лапші на вуха загальними фразами на «актуальні теми».

Загалом – не вірте у 5.10 чи інші хоч трохи «ризиковані» варіанти, голосуйте за «Народні фронти», «Патріотів України» і інші гарні назви. Та при цьому не чекайте кращого життя – рийте барлоги і сосіть лапи, бо з такими темпами ви собі скоро нормальних продуктів дозволити не зможете, не те що назбирати на власну квартиру чи будинок у передмісті.