SciTech: сайт про науку і технології

Новини науки і техніки

Вітаю вельмишановне панство. Перш за все відмічу, що давно нічого не писав у своєму блозі. Так, був зайнятий іншими справами. Всякими, серед яких  робота над автомобільним сайтом АвтоСвіт та над новим проектом SciTech. Власне про другий сьогодні і піде мова.

Всі хто знає мене як чи то блогера, чи то вебмайстра (чи як там ще назвати можна), знають і про те, що є мене такий собі Інфо-Світ – сайт з новинами науки і техніки, який я веду вже близько трьох років. Однак за ці роки багато мінялося і, в результаті мене перестала задовольняти якість цього сайту, крім того, я почав використовувати його для заробітку на посиланнях.

Враховуючи, що тематика всяких наукових і технологічних штучок мені близька, я давно подумував, що варто переходити на новий якісніший рівень. Спроба була – новий домен info-svit.com, але з різних причин я не завершив того, що хотів. Так все і лишилось. Але недавно мені написав листа (ну повідомлення у вконтакті) один дядько, в якому пропонував створити новий проект, аналогічний моєму Інфо-Світу, але більш продуманий та якісніший.

Не погодитися на пропозицію я не міг, так як дуже хочеться, щоб українці читали не тільки, відверто кажучи, якусь фігню, але й щось, що дозволить їм всебічно розвиватися. І знання того, що дослідили чи винайшли вчені, яку технічну штуковину зібрали якісь інженери і все в тому ж дусі – як на мене чи не найкраща інформація для саморозвитку.

Отже, “запалившись” ідеєю я почав працювати над її реалізацією. Так, за досить короткий час народився SciTech.com.ua  – сайт про науку і технології. Технічна база сайту вже практично дороблена і ми почали писати статті. Крім того, радує старт “рекламної компанії” – в перший день сайт відвідало більше 150 людей, більше 30 підписалося на оновлення сторінки сайту у Вконтакті та більше 40 – на  Фейсбуці. Твітер у нас мало популярний, тож кількість тамтешніх читачів поки плачевна.

Що ж, сподіваюся сайт буде рости, розвиватися, а читачів все більшатиме і більшатиме. Ну і коментуватимуть вони статті, а не просто читати. Якісних аналогів сайту такої тематики українською мовою просто немає, а тому при постійних оновленнях аудиторія повинна збільшуватися. Аби часу нас вистачало писати цікаві статті і новини…

До речі, на рахунок останнього – якщо вам теж близька тематика, і ви не тільки читати про це, а й писати любите – реєструйтеся на сайті, пишіть на електронну скриньку vigner[равлик]yandex.ua свій логін і текст довільного змісту. Ми з радістю дамо вам статус автора, так як нові ентузіасти у нашій команді дуже і дуже потрібні.

На цьому все. Всього вам найкращого, і до нових постів!

Коментування вимкнено
 1. 3 роки назад
  • 3 роки назад
 2. 3 роки назад
 3. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
 4. 3 роки назад
  • 3 роки назад