Серіал «Марко Поло» 2014

Привіт всім. Якось я писав про те, скільки часу потратив на серіали та публікував там список тих, які дивився. Наразі цей список побільшав на десяток, а останнім до нього можна дописати серіал «Марко Поло», котрий я якраз додивився.

Кадр із серіалу «Марко Поло»

Кадр із серіалу «Марко Поло» 2014.

Жанр серіалу (пригоди) не один з моїх улюблених, а переглядати почав його через хороший рейтинг і відсутність чогось цікавішого. Хоча сюжет серіалу заснований на пригодах відомого дослідника Марко Поло в Китаї 13-го століття, до цього я ніколи про цього дядька не чув (у Вікіпедії фотка дядька).

Дивитися онлайн або завантажити серіал «Марко Поло» 2014 можна тут: http://fs.to/video/serials/i2tMU2knWyVoTx7G27wh4wo-marko-polo.html

Зазвичай я не розповідаю подій фільмів, та сьогодні зроблю виключення. Отож, молодий Марко прагнучи побачити світ відправляється зі своїм батьком (купцем) з Європи до Азії. Потрапивши в палац хана для «випрошування» дозволу торгувати на його території, батько фактично віддає сина у раби хану.

Монголи, китайці, хан, його сини, слуги, китайський імператор, «міністр цвіркунів», кунг-фу, війни. А між усім цим – заговори, інтриги, «балансування на лезі ножа» і багато іншого. Якщо ви любитель кіно в історичному стилі – серіал «Марко Поло» до перегляду рекомендований.