Серіал «The Last Ship»

Привіт. Давненько я не писав про фільми чи серіали, якось останнім часом нічого особливо цікавого не траплялось. Однак кілька днів назад вечором захотілося подивитися щось, почав шукати і натрапив на серіал «Останній корабель». Я і раніше натрапляв на нього, але чомусь він мені здавався не цікавим (по опису, адже я його дивитися не починав). Цього ж разу мені стало цікаво, чому в нього такий великий рейтинг 3903 пальців вверх і лише 243 пальці вниз.

Отож, почитав відгуки і коментарів, які остаточно мене переконали увімкнути першу серію. Одразу скажу – зовсім не пожалів, адже побачив зовсім не те, що уявляв читаючи опис (думав типу плавають собі чувачки на кораблі поки всі решту на суші подихають). Зазначені жанри серіалу – драма, фантастика, пригоди та бойовик. І все це дійсно там є, при чому на високому рівні.

Цей серіал чудово показує яким є наше сучасне суспільство, як легко навіть найрозумніші люди піддаються обману, як один підроблений відеоролик може змусити всіх вважати своїм ворогом свою останню надію, як схиблений фанатик може переконати людей в їх «особливості» і вони без всякого сумління вбиватимуть навіть маленьких дітей, і таких “як” ще багато…

Загалом, серіал вартий уваги. Однозначно рекомендований до перегляду.