Серіал «Загублені»: три перемоги, три розчарування

Що ж, цього разу я навіть не привітаюсь. Нема сил. Ще минулого року почав дивитися серіал «Загублені», який колись йшов по телику і пару серій довелося побачити й мені. Пам’ятаю тоді він мене зацікавив, але подивитися не було змоги. Тепер же згадав про нього і подивився.

Загублені

Спочатку було дуже цікаво: катастрофа, виживання на безлюдному острові, «інші», монстр і т. д. Але після третього сезону це все переростає у щось більше і менш зрозуміле. Хоча дивитися все ще цікаво було, та це лишень тому, що хотілося дізнатися «що є що». Наприкінці ніби все трохи прояснюється, але…

Загалом, все стає більш менш зрозуміло. Всі колись помирають, але ж що це за кінцева сцена? Чи хіба ті, хто вибрався більш нікого не зустріли, далі нічим не жили? То чому вони в кінці все одно з ними? Це тільки для прикладу. Коротше кажучи, кінець мені взагалі не сподобався. Нагадайте мені більше не дивитися нічого окрім детективів та наукової фантастики.

І, якщо раптом ще якийсь ненормальний чи ненормальна (крім мене маю на увазі) в першій ночі не спить, а читає це… Добраніч =)

Коментування вимкнено
  1. 2 роки назад
    • 2 роки назад
  2. 2 роки назад