Світлодіодні лампочки з Китаю

Привіт люди, давненько не писав я тут =) Та час настав! 😀 Сьогодні забрав на пошті бандерольку з двома світлодіодними лампочками, які я трохи більше двох тижнів тому замовляв на АліЕкспрес. На вигляд лампочки незвичайні, раніше таких ще ніде не зустрічав. Але вони ідеальні для мого світильника 😉

Світлодіодні лампочки з Китаю

Отож, характеристики лампочок продавець вказав такі: цоколь – E27, споживана потужність – 15 Ват, кількість світлодіодів – 48, світло – холодне біле. Звісно ж, розраховані на наші 220 вольт. Наскільки вони правдиві? Цоколь і кількість світлодіодів точно правильні, на рахунок потужності – світять десь вдвічі яскравіше, ніж куплені у нас 7-ватки (чи 6, уже не пам’ятаю).

Купував ці лампочки тут: http://s.click.aliexpress.com/klk/nQbAMBuja

До речі, в нас я купував вдвічі слабші за таку ж ціну, і це при тому, що тоді долар був ще по 13 гривень. Ціна замовлених в Китаї – 2.34 долара. Вигода очевидна (якщо подивитися ціни на такі ж за потужністю світлодіодні лампочки на «Розетці», то аж ахнете 😀 ).

Там же є такі ж, але іншої потужності – ціна теж менша або більша відповідно. На завершення зауважу, що погана якість фото – вина лінивої камери мого телефону, а не тремтіння рук 😀 І ще, зважаючи на суттєве подорожчання електроенергії – світлодіодні лампочки більш ніж актуальні, адже та ж 15-ватка світить точно не гірше звичайної лампочки розжарення на 60 Ват. Тобто при тій же яскравості платимо в четверо менше.

Коментування вимкнено
  1. 2 роки назад
    • 2 роки назад
  2. 2 роки назад
    • 2 роки назад