«Темна матерія» (Dark Matter)

Привіт! Давненько нічого не писав, треба це виправити =) Сьогодні помітив, що є вже перша серія нового серіалу «Темна матерія». Чекав я його не тільки тому, що це один з моїх найулюбленіших жанрів, а ще й тому, що від творців «Зоряної брами». Останній один з моїх найулюбленіших, бачив всі серії всіх сезонів всіх частин. Навіть досі сподіваюся, що колись таки знімуть завершальний фільм частини про «Атлантиду», а також продовження «Всесвіту».

А тепер власне про «Dark Matter». Починається все з того, що екіпаж космічного корабля прокидається від анабіозу. При цьому ніхто з команди не пам’ятає хто вони такі і як потрапили на борт. Далі розповідати не можна, щоб і вам було цікаво дивитися =)

В описі розповідається, що “надалі вони будуть стикатися із загрозами і доведеться працювати разом, щоб вижити. Їхня подорож буде наповнена помстою, зрадами і таємницями”.

Мені перша серія сподобалася і закінчилася цікаво. З нетерпінням чекаю другої! Якщо ви любитель фантастики з космічними подорожами – серіал саме для вас. І ще одне, подивитися онлайн або завантажити серіал «Темна матерія» можна тут.