Термопаста з AliExpress: 3 тюбики за 2 долари

Всім привіт. За п’ять років експлуатації зі своїм ноутбуком я зробив багато чого – проводив заміну екрану по гарантії, ремонтував механізм відкривання, відчепив дисплей і перетворив його у настільний ПК (купивши 19.5-дюймовий монітор), і навіть зробив новий корпус своїми руками. Але чого за весь цей час ні разу не робилося, це заміна термопасти. Отож, вирішив замовив її «Алі».

Термопаста з AliExpress: 3 тюбики за 2 долари

Ось ця пропозиція мені здалася найбільш вигідною, за 2.15 $ пропонують три 5 грамові тюбики термопасти. Через три тижні з моменту відправлення, а саме вчора, в поштові скринці виявив записку з пошти, про те, що мені прийшла звичайна бандероль. Оскільки вона йшла без трек коду, то про її прибуття можна дізнатися тільки так.

Вміст бандерольки можна побачити на фото вище, все як і має бути – три тюбики термопасти, кожен по 5 грам. На заміну пішло зовсім трішки з одного тюбика, тому, думаю, три штуки вистачить мені до старості 😀

Цікаво, що стара термопаста була ані трошки не засохла! Я б її і не міняв, але раніше, коли знімав систему охолодження, то частинки пасти повідпадали і «контакт» був не 100%, а це погіршує тепловіддачу. Подивимось, скільки протримається ця.

Коментування вимкнено
  1. 2 роки назад
    • 2 роки назад
  2. 1 рік назад
    • 1 рік назад