TheHost: хороший хостинг для WordPress

Привіт колеги! Якщо ви потрапили на цю статтю з пошукової системи – вас точно цікавить хороший хостинг для WordPress. Сьогодні я розповім про такий, адже сам вже не перший рік користуюся ним. Звісно ж, цей хостинг підходить практично для будь яких CMS, але так як в основі всіх моїх сайтів лежить  популярний движок «Вордпресс», то і заголовок статті відповідний. Хоча ні, насправді ця стаття пишеться під пошуковий запит, а раптом через рік вийде в ТОП і принесе зайвий десяток відвідувачів 🙂

Хостинг для WordPress – це TheHost

Хостинг для WordPress – це TheHost!

http://TheHost.ua – це перш за все український хостинг, тобто його сервери знаходяться в Україні. Якщо ваш сайт розрахований на користувачів з нашої країни – це ідеально, адже розміщення серверів впливає на швидкість завантаження сторінок сайту (зовсім не суттєво, але все ж). Та причини вибору в якості хостингу для WordPress саме «Зехосту» набагато вагоміші, аніж просто «підтримка українського виробника» 😀

Переваги хостингу TheHost:

 • Висока якість за доступну ціну. Про високу якість цього хостингу свідчить хоча б те, що він володіє власним Дата-Центр. Тобто це не якийсь реселер, який купує великий тариф на іншому хостингу і перепродує своїм користувачам за дорожчою ціною. Саме завдяки цьому TheHost пропонує користувачам послуги хостингу за дешевими цінами (найдешевший тариф – всього 13 гривень в місяць).
 • Наявність тижня тестового періоду. Це означає, що перш ніж платити за цей хостинг, ви можете абсолютно безкоштовно користуватися ним протягом тижня. За цей період ви точно визначите, підходить вам TheHost в цілому чи конкретний тарифний план. Простіше кажучи, тут ви НЕ купуєте кота в мішку!
 • Багато способів оплати (Приват24, WebMoney, VISA і т. д.). Як не дивно, але способи оплати грають важливу роль. У мене були часи, коли не було чим оплатити хостинг (картка ПриватБанку пуста, ВебМані теж пусто було), але я згадав про Яндекс.Гроші – там завалялася сума, якої вистачило для оплати. А якби не було багато способів оплати – я б не зміг з Яндекс.Грошей оплатити. Загалом, важливий плюс.
 • Знижки при оплаті від 6 місяців. Крім і без того розумної ціни, ми ще й отримуємо знижки за оплату хостингу на тривалий термін. Залежно від терміну (6 місяців, рік, два роки) і тарифного плану маємо знижку від трьох до 10%. Я наразі оплачую за 6 місяців тариф «Бізнес», тому моя знижка не велика – лише 5 гривень. Але на більших тарифах чи тривалішому терміні суми виходять більш значущі.
 • Відмінна підтримка. За всі часи користування цим хостингом, а це вже кілька років – жодних зауважень до роботи служби підтримки не маю. Допомагали як з налаштуванням серверу (так, колись я там VDS брав), так і з простим створенням піддомену (ага, колись я і таке не вмів). При чому відповідали навіть в першій ночі, що було для мене дивиною.

Недоліки хостингу «Зехост»

 • Не виявлено. За весь час роботи з хостингом зауваження відсутні. Звісно, іноді замість сайту можна побачити якусь помилку, але то рідкість. На інших хостингах, якими користувався до цього, таке бувало набагато частіше й іноді тривало досить довго, а не кілька секунд.

На завершення вихваляння «Зехосту» зазначу ще один важливий для новачків у «сайтобудуванні»:  в Особистому кабінеті цього хостингу є відео-уроки по роботі з панеллю управління (в низу бокової панелі на них посилання є). Тобто, якщо ви досі з такою панеллю управління не мали справи і не знаєте, що як робиться – навчальні відео все вам покажуть! Хоча інтерфейс там і так інтуїтивно зрозумілий і методом «тику» все легко знаходиться 🙂

До речі, можливо вам цікаво як зареєструвати безкоштовний домен в зоні pp.ua? Тоді раніше написана мною інструкція точно стане у нагоді.

Що ж, якщо ви шукали хороший український хостинг для WordPress – TheHost.ua ідеально підходить на цю роль. На цьому мій пост завершується, а якщо у вас виникнуть якісь питання стосовно цього хостингу – не соромтеся, коментарі для цього і створені. І найголовніше – робіть тільки файні україномовні сайти! Папа 😀

Коментарі

 1. Мирослав 31.03.2015
 2. YurOK 28.04.2015
  • MrVigner 28.04.2015
   • YurOK 28.04.2015
   • MrVigner 29.04.2015
 3. Виктор 08.10.2015