ТОП-7 нових серіалів жанру «фантастика»

Привіт, кіномани! Пам’ятаю, якось шукав нові серіали жанру фантастика і не знайшов статті, де б такі були зібрані. Ситуацію треба виправити, а оскільки я поставив собі за ціль написати чимало постів у цей блог протягом 2015-того року, то пост конче потрібний і мені 😀

Серіал «Агент Картер»

Цей серіал не найбільш фантастичний з мого списку, але він найновіший – 2015 року випуску. Тобто його тільки почали знімати і серії виходять раз в тиждень. Найцікавішим серіал «Агент Картер» буде фанам кіновсесвіту «Марвел», адже відноситься він саме до нього.

Новий серіал жанру фантастика - Агент Картер

Всі любителі фантастики беззаперечно бачили фільм «Перший месник». Пам’ятаєте, «Капітан Америка» закохався у дівчину, яку звали Картер? Саме вона є головним героєм цього серіалу, а події в ньому відбуваються відразу після того, як «Капітан Америка» затопив літак з собою разом на бору, щоб врятувати свою країну.

В серіалі ви зустрінете батька Тоні Старка (він же Залізна людина), його дворецького Джарвіса (так от чому дворецький тоні, який є штучним інтелектом, зветься Джарвісом), саму агент Картер та «злодіїв» того часу. Серіал чимось нагадує «Агенти ЩИТ», правда самої організації ЩИТ на той час ще не існує.

Серіал «Сотня»

Наразі вже є повний перший сезон та майже десяток серій другого. Серіал розповідає про життя людства після глобальної ядерної війни, після якої життя на планеті стало неможливим, а кілька тисяч людей виживають на величезній космічні станції. Події відбуваються майже через століття після тієї самої війни, коли на станції вже багато неполадок і не вистачає ресурсів для всіх її мешканців.

Фантастичний серіал Сотня

Канслер (типу президент) станції вирішує відправити сотню злочинців (підлітки) на Землю, щоб перевірити чи можливо там жити. Посадка успішна, всі «вигнані» зі станції просто в захваті – небо, дерева, життя. На станції уважно слідкують за показниками життєдіяльності відправлених на поверхню планети через надіті на них браслети.

Та не всі ці браслети подобаються, їх починають масово знімати. На станції думають, що сигнали зникають через смерть власників браслетів. Та це лише початок історії. «Сотні» не просто доведеться виживати серед дикої природи, вчитися бути однією командою, а й боротися за життя. Адже хто сказав, що на поверхні немає корінних жителів?

Серіал «Флеш»

Перші серії вийшли минулого, 2014-того року, але перший сезон ще не закінчений. Як стає зрозуміло з назви – серіал про супергероя, який володіє супершвидкістю. Окрім іншого, цей серіал пов’язаний з серіалом «Стріла», який, по суті, теж про супергероя. Правда «Стріла» не володіє суперсилою, натомість у нього в арсеналі відмінна фізична форма, бойові мистецтва, а також лук та стріли.

Серіал Флеш

Події фантастичного серіалу «Флеш» починаються після вибуху на прискорювачі частинок. Вибух породжує незвичайну ударну хвилю та багато незвичних блискавок, які вражають людей та змінюють їх. Серед вражених і наш головний герой, тіло якого стало настільки швидке, що обігнати реактивного винищувача для «Флеша» як раз плюнути.

У перших серіях (а тільки вони поки й вийшли) Флеш вчиться контролювати та розвивати свої сили (не сам звісно, а під наглядом винуватців того, що з ним сталося), бореться з іншими металюдьми (саме так їх там називають) та, звісно ж, приховує свої почуття до дівчини-друга. Але в центрі серіалу лежить історія, яка сталася з Флешом ще в дитинстві. Історія, в якій його мама загинула від рук когось настільки ж швидкого, як і він.

Серіал «Ті, що існували»

Оригінальна назва – «Extant». Вийшов цей серіал у 2014-тому році. Наразі є повний перший сезон, очікується вихід другого. В центі сюжету – жінка-астронавт, яка після тривалої одиночної місії на космічній станції повертається додому. Але повертається вона не зовсім сама – лікарі повідомляють її про вагітність.

Ті, що існували

Як безплідна жінка, сама перебуваючи не один місяць на космічній станції змогла завагітніти? Можливо причина у загадковій історії, яка з нею трапилася на станції? Як невдовзі виявиться, її місія була зовсім не в такою, як вона думала. Її дитина – не зовсім її, чи може не зовсім людина?

Крім того, ця історія не тільки про космос і те, що з нього має прийти. Ця історія ще й про хлопчика, яка не зовсім хлопчик. Адже чоловік Моллі (так звати астронавтку) працює над створення штучного інтелекту. Точніше він його створив та помістив у тіло хлопчика, їхнього сина. Отож, маємо дуже таки фантастичний серіал: прибульці? роботи? гонитва за вічним життям? А про останнє дізнаєтеся з серіалу.

Серіал «Люди майбутнього»

Прем’єра серіалу відбулася ще 2013-того, але перший сезон закінчився тільки минулого року. Головною ідеєю фільму є надприродні здібності у деяких людей. На відмінну від «Людей Х» і їм подібним, тут у всіх «людей майбутнього» здібності однакові, наразі окрім «обраного» звісно ж. Він вміє ще дещо.

Серіал фантастика - Люди майбутнього

Ну а звичайні «люди майбутнього» володіють трьома здібностями (3Т): телекінез, телепортація, телепатія. Отож, наші герої можуть телепатично між собою спілкуватися, рухати предмети силою думки та телепортуватися на певні відстані. Здавалося б, ідеально бути «людиною майбутнього», але ні.

Влада не хоче, аби «широкі маси» дізналися про людей з надприродними здібностями і створила спеціальну організацію. Остання полює за «людьми 3Т», намагається їх контролювати та забирає у них їх здібності. Окрім іншого, «люди майбутнього» організовуються, переховують. шукають собі подібних та шукають деяке містичне місце, де вони будуть в безпеці. Більше деталей у самому серіалі.

Серіал «Під нещасливою зіркою»

Оригінальна назва «Star-Crossed». Цей серіал 100% відноситься до жанру фантастики, адже в ньому є інопланетяни, а інопланетне життя – для нас поки що фантастика. Та не має в ньому війни між людьми і прибульцями, принаймні поки що. Натомість головна тема – відношення між підлітками.

Серіал жанру фантастика - Під нещасливою зіркою

Якось на землю не зовсім вдало приземляється космічний корабель. Військові відразу ж приїздять на місце і приймають прибульців як ворога, відкривають вогонь. Прибульці змушені захищати, гине багато і людей, і їх. По суті, через ворожість саме людей. Через десяток років після цього відбуваються події серіалу.

Інопланетяни, дуже схожі на нас зовні, хоча і не дуже всередині. Вони живуть у відгородженому від світу секторі під пильним контролем військових. У надії на спільне майбутнє лідер прибульців спільно з не параноїдальними землянами починають програму «вливання» інопланетян в людські маси. Починається вона з відправлення групи підлітків прибульців у школу для навчання спільно з підлітками-землянами. Але це тільки початок можливої дружби, це й початок можливого винищення…

Серіал «Майже людина»

В центрі сюжету – робота двох напарників поліцейських. Що в цьому фантастичного? Та нічого б, якби події відбувалися не у майбутньому і один з напарників не був роботом, наділеним людськими почуттями.

Серіал фантастика - Майже людина

По суті, кожен поліцейський працює з напарником роботом. Та всі ці «гуманоїдні» роботи наділені штучним інтелектом, який обмежений законами логіки. Тобто вони нічого не відчувають, а просто керуються закладеними в ними програмами. Головний герой же відноситься до експериментальної серії, яку колись списали через «божевілля».

Не просто бути людиною, коли всі бачать у тобі лише бляшанку. Не просто приймати рішення, коли крім розуму тобою керують ще й почуття.

Серіал «Розвідка»

В центрі сюжету – американський розвідник Гебліел, який володіє певними перевагами порівняно з іншими. У його мозок «вбудований» передовий чіп, який дозволяє Гебріалу напряму підключатися до «вай-фай», шукати інформацію з неймовірною швидкістю, взламувати будь-яку базу даних і т. д.

Серіал Розвідка

Все це робить його чи не ідеальним розвідником, по суті, безцінним. Саме тому до нього прикріплюють охоронця-напарницю, яка повинна захищати його цінною власного життя. Та якому чоловіку сподобається, що його захищає жінка. Тим більше, який чоловік дозволить жінці захистити себе цінною власного життя.

Окрім «буденних операцій», Гебріел виконує ще одне завдання – шукає свою кохану, яка зникла за досить загадкових обставин. Власне заради її пошуку він і дозволив зробити з нього, по суті, «кіборга». Чи знайде Гебріел кохану? Чи та вона, ким він її вважав? Чи вдасть напарниці вберегти його під час цих пошуків? І чи довго головний герой буде «єдиним таким у світі»?

——–

Всі згадані серіали я або вже подивився, або ще дивлюся. Тож до перегляду рекомендовано. На цьому все, фантастичного вам перегляду 🙂

Коментування вимкнено
 1. 2 роки назад
  • 2 роки назад
   • 2 роки назад
    • 2 роки назад
 2. 2 роки назад
  • 2 роки назад