Українські блоги, які читає пан Віктор

Українські блоги

Не буду морочити голови великою кількість вступного тексту, а відразу перейду до справи. Діло було так: прийшло вчора мені на електронну пошту повідомлення, в якому повідомлялося, що мій блог доданий у список друзів іншого блога. У відповідь я повинен додати той блог у список друзів свого блогу. Але тут біда… Нема в мене такого списку. Тому я вирішив його створити.

Однак зробити просту сторінку і поставити там посилання на цікаві блоги – надто просто і нудно. Та ми так не хочемо =) А як ми хочемо? Ми хочемо написати цілу статтю, де зробимо короткий огляд всіх українських блогів, які читаємо! (Так, Віктор іноді любить говорити про себе в різних формах). Отже, поїхали!

Блог Олега Волощука - webdigest

1. Блог Олега Волощука | Все про WordPress, SEO та заробіток в інтернеті

webdigest.com.ua – цей блог по праву заслуговує бути першим у списку, навіть враховуючи те, що список складений не по “рейтингу блогів в моїх очах”, а просто навмання. Про що цей блог – стає зрозуміло із заголовку, але далеко не всім. Тому процитую один абзац із сторінки опису самого блогу:

 Вебдайджест був створений, як осередок української мови в інтернет-мережі та поставив собі за мету підтримувати україномовних користувачів, які роблять перші кроки в професійному освоєнні інтернет-ресурсів.

Багато писати не буду, але скажу ще кілька слів. Статті блогу – дуже і дуже класні. Все написано доступною мовою, все проілюстровано, всі зачеплені теми викладені у максимально повній формі. Загалом, саме із цього блогу я стараюся брати приклад, пишучи у свій блог =)

Pavlofox блог

2. Pavlofox | Персональний блог

pavlofox.net – теж дуже хороший україномовний блог. Його автором є Павло Лис, а тематичності як такої сам блог немає. Автор пояснює це просто:

Цей блог є персональним, тому тут змішалися теми які цікавлять мене: сео, спорт, книги, духовність, бізнес.

Звісно, Павло пише статті не тільки на ці тематики, крім них є огляди всяких цікавостей інтернет-простору, збірки різних корисних штучок, і багато іншого. До речі, з цього блогу я взяв приклад ведення свого – ніяких обмежень тематики, мій блог – що хочу, те й пишу 🙂

figli блог

3. Фіглі – asuks

figli.pp.ua – український блог на різноманітні теми, тут бувають пости про все на світі, починаючи від загальних тем і закінчуючи так званими “трендами”. А взагалі, ось що пише про блог сам автор:

Фіглі – супер пупер унікальний сайт, з супер пупер унікальним словом. Ви могли раніше чути “фіглі-міглі”, “А фіглі”, “ти – фігля”, “мамо, я зробив фіглю”, або просто “хочу Фіглю”. Але все це – і наближено не зрівняється, з нашими фіглями і їх значенням для розвитку вашої самосвідомості.

Трохи не типово, так? Хоча де ті мірки типовості) Наступний блог за принципом ведення буде взагалі не схожим на три попередні. Але зараз мова саме про фіглі. Тому заходимо туди і самі все роздивляємось, Ярослав там зачіпає досить таки актуальні і цікаві теми 🙂

Блог Smyrnov

4. Блог Smyrnov.net

smyrnov.net – а цей блог я почав читати зовсім не давно, тому що і з’явився він теж недавно. Це його я мав на увазі, коли згадував про ще більш не схожий на попередні блог 🙂 На відмінну від більшості, тут автор пише у абсолютно вільному стилі. Пости можуть бути короткими, довгими, складатися з однієї картинки чи відео. Що автор говорить про свій блог? Не процитую, бо на сторінці інформації нічого то й не написано… хоча в мене такої сторінки взагалі нема)

До речі, саме автор цього блогу – Роман Смирнов – є винуватцем появи цього посту з коротким оглядом блогів, які я читаю. Так, це від нього був той електронний лист, про який я згадував на початку. Що ж, дякуємо йому та переходимо на його блог. Якщо ви й не знайдете там здоровенних статей для читання, то точно знайдете цікаві теми для обговорення) Тож не соромимось і коментуємо тамтешні пости 🙂

Олег Волощук - Думки в голос

5. Олег Волощук | Нотатки про життя та все, що навколо нас

olegvoloshchuk.com – знову блог Олега Волощука, але цього разу більш особистий. Тут вже не статті, які більше стосуються сайтобудування, а погляди та міркування на різні теми. Ось що пише про блог пан Олег:

Це просто мій персональний нотатник, де я висловлюю свої міркування та погляди на різні події в суспільстві, пишу про людей, про Україну, про свої враження та просто відпочиваю. Це мій щоденник, мій оазис думок , мої переживання та життєві події. Тут я просто пишу … пишу про те, що хвилює та захоплює, що подобається або навпаки.

Особисто мені дуже подобається цей блог і, впевнений, сподобається і вам. Тож не соромимося і переходимо за посиланням вище 🙂 До речі, пости там написані так класно, що далеко не кожен професійний журналіст зможе так написати. А Олег, наскільки пам’ятаю, закінчував коледж та університет далеко не на журналістських факультетах. Якщо любите читати блоги – цей обов’язково повинен бути у вашій підписці)) Як і чотири попередніх 😀

Блог

Слово на останок 

Пан Віктор час від часу читає і інші українські блоги, наприклад nowaday.info та akceptor.org, але “час від часу” то не регулярно. Тому й огляду їхнього я не робив. Хто схоче знайти ще – нагуглить. А у підсумку скажу, що дійсно цікавих авторських україномовних блогів поки не багато, тому заводьте свій і відточуйте майстерність письма))) Тоді рано чи пізно і ваш блог потрапить у подібний список, який складе вже інший пан Віктор. Чи не Віктор =)

Коментування вимкнено
 1. 3 роки назад
  • 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
 2. 3 роки назад
  • 3 роки назад
 3. 3 роки назад
  • 3 роки назад
 4. 3 роки назад
 5. 3 роки назад