VkAudioSaver: слухаємо та завантажуємо музику із Вконтакті

Слухати музику із Вконтакті

Безумовно всі ми знайомі із соціальною мережею “Вконтакті”, – спільноти, спілкування, фотографії, відеозаписи, музика – чого там тільки немає! Зручно придумано, об’єднати все потрібне для молоді на одному сайті. Адже якщо раніше відео дивилися тільки на Ютубі, музику слухали на Last.fm, а завантажували її взагалі шукаючи через гугл, то тепер все це робимо через пошуковий рядок ВК.

Але давайте ближче до справи: сьогодні ми поговоримо про одну дуже корисну програму, яка дозволяє слухати свої аудіозаписи з “Вконтакті” не заходячи на сам сайт. Більше того, присутні в ній і пошук по всій доступній у соцмережі музиці, і ваші плейлести, і навіть функція завантаження музики на комп’ютер. До речі про останню, завантажувати можна не тільки “по одній” пісні, а відразу цілий плейлист чи абсолютно всі ваші аудіозаписи!

Вміє ця програма і багато іншого, навіть до вже згаданого Last.fm може підключатися. Ну гаразд, скажу вже вам і назву цієї супер-пупер зручної і корисної штуковини. VkAudioSaver. Так, все просто і з назвою автор не мудрував – “завантажити аудіо з Вконтакті” (саме таким було початкове призначення програми, але з часом її функції суттєво розширилися). Далі – про встановлення та використання.

Отже, для початку заходимо на офіційний сайт програми. У верхній навігації вибираємо вкладку “Скачать”, а на самій сторінці завантаження шукаємо вашу операційну систему (як правило – це Windosw, хоча в моєму випадку – Linux) та натискаємо кнопочку “Скачать”. Ось як це виглядає на самому сайті:

Завантаженя VkAudioSaver

Зберігаємо файл в будь-яку теку. Запускаємо та встановлюємо (думаю встановлювати програми всі вміють, особливо користувачі Linux-систем).  Запускаємо встановлену програму. З’являється віконце, де вас просять ввести свої логін і пароль від “Вконтакті”. Сміливо вводимо, ніхто і ні в якому разі їх викрадати у вас в даному випадку не буде. Все, перед нами готовий до експлуатації аудіо-плеєр. Інтерфейс програми надзвичайно простий і зрозумілий, тому “що де і як” розписувати не буду. Ви гарантовано самі розберетесь 🙂

Завантажити всю музику із Вконтакті

До речі, відразу ж скажу: для масового завантаження музики необхідно просто зайти в потрібний плейлист і на списку аудіозаписів натиснути праву клавішу мишки. Перед вами з’явиться меню із одним єдиним пунктом – “Скачать все” – його і обираємо. Але перед цією дією краще зробити ще дещо, – вибрати теку збереження. Натискаємо “Параметры” -> “Загрузки” і там міняємо теку на потрібну вам. Ніби все.

Може комусь та пригодиться, адже дійсно зручно 🙂

Коментування вимкнено
  1. 3 роки назад
    • 3 роки назад
  2. 1 рік назад
    • 1 рік назад
  3. 1 рік назад
    • 1 рік назад