Вставка реклами в середину статті (WordPress)

Всім привіт! Недавно я розповідав, що відвідуваність одного з моїх сайтів перейшла за тисячу. Однак дохід від контекстної реклами суттєво не збільшився, а все через дуже малий CTR – всього пів відсотка. При цьому середня вартість кліка цілком нормальна 0.09 доллара (дані по Росії). Ситуацію треба виправляти і, вчора зробив перший крок для цього – поставив рекламу в середину статей.

Вставка реклами всередину статті

Раніше рекламні блоки були тіки пере статею та післян неї, тепер є і в середині. Вставляв рекламу не з допомогою плагіну, а вручну через шорткод. Все тому, що плагін ставить рекламний блок в певному визначеному місці, а в кожної статті різні формати і найкраще реклами вписується у різних місцях. Звісно, можна було б ставити код рекламного блоку в кожну статтю, але тоді заміна формату потребуватиме значних зусиль.

Робимо так: у файл function.php та в кінці перед ?> вставляємо наступний код:

function vstavka_ads() 
{
return 'тут вставляємо код рекламного блоку адсенсу';
}
add_shortcode ('adsense', 'vstavka_ads');

Між одинарними ламками ставимо код свого рекламного блоку. Зберігаємо зміни. Щоб вставити рекламу у статтю тепер достатньо в потрібному місці вставити шорткод adsense. Як в текстовому, так і у візуальному редакторі вставляємо [adsense] і на цьому місці буде показуватися реклама. Отак все просто.

На цьому все, ще якось спишемось і зчитаємось 😉

Коментарі

  1. Pavlofox 18.05.2015
    • MrVigner 18.05.2015