Вид на Дніпро і не тільки (моя остання поїздка у Київ)

Напевне більшість українців хоча б раз у житті були у столиці своєї країни, і напевне більшість із тих хто був проходячи біля всяких пам’яток чи чогось цікавого робив там фото. Кожного разу коли я бував у Києві я бачив щось для себе нове, щось цікаве та красиве. І от під час останньої моєї поїздки у столицю я нарешті побачив те що відноситься до того найкрасивішого, – річку Дніпро, хоча і трохи здалеку, але з зате з висоти =)

Ну і звісно фотографії, як же без них =) На фотографував я тоді недуже багато, але на щастя у моїх руках був тоді дуже класний фотоапарат, і тому фотографії вийшли не менш класними, і деякі з них ви можете побачити нижче.

Той раз був шостим здається, шостою кількагодинною поїздкою та кількагодинним гулянням по місту Київ. Звісно кожен раз я там був у справах, але завжди я знаходив час на дослідження цього немаленького міста. І варто також зробити маленьку поправку, – того разу я Дніпро бачив не вперше, але того разу я вперше бачив “живе” Дніпро, бо до того я його бачив тільки покритим льодом.