Виплата з Adsense: перший пішов!

Вітаю товариство! Кілька місяців назад я писав про те, скільки заробляю в інтернеті на сайтах та якими способами. Основний мій дохід йшов і досі йде з продажу посилань, але це не надійний і не довговічний спосіб монетизації сайту, тому поставив за ціль перейти на заробіток з «Адсенсу». Хто не в курсі – AdSense то рекламна мережа гугла, ставите собі на сайт код для показу реклами і отримуєте гроші коли хтось по тій рекламі клікає.

Повідомлення про виплату з Адсенс

Отож, прокинувшись сьогодні надвечір (подумаєш, вранці не доспав то й заснув в обід) бачу новий лист. Тема листа «Google AdSense: нещодавно ми надіслали Вам платіж» – “юху, мої перші кровні з адсенсу”, – подумав я. Відкриваю лист, перечитую. Пишуть протягом тижня надійде на банківський рахунок.

Десь через годинку приходить СМС на телефон від ПриватБанку, в якому повідомляється про зарахування на доларову картку 105 американських. Одночасно прийшов лист на пошту про SWIFT-платіж. Оце оперативність, скажу я вам. Якщо раніше потрібно було тижнями чекати якогось чеку, потім відправляти його на центральний офіс того ж ПриватБанку, і тільки ще через кілька тижнів отримати свої гроші, то зі SWIFT все це зайняло якусь годину.

Зарахування виплати Адсенсу на Приват24

Що ж, це моя перша виплата з рекламної мережі Гугла. Хоча сума не велика і збиралася вона цілий рік, вона доводить – заробляти на контекстній рекламі можна! Більше того, не можна, а треба! Адже це, по суті, пасивний заробіток – один раз зробив сайт і поставив рекламні блоки, а гроші будуть капати протягом всього часу існування сайту. Лишається лише наглядати, щоб сайт працював, був актуальним та не втрачав позицій, що не складно та не затратно по часу.

Сподіваюся я досягну поставленої на цей рік цілі – вийти на місячний дохід з Адсенсу в 100 доларів. Уроки засвоєні, практика йде за планом, тож є всі шанси. Звісно, ще далеченько до цілі, але в запасі ще цілих 11 місяців, а серед арсеналу – мої знання, наполегливість та зусилля 😉

На цьому друковані мною букви закінчуються, гарних вам заробітків та вдалого 2015-того!

Коментування вимкнено
 1. 2 роки назад
  • 2 роки назад
   • 2 роки назад
 2. 2 роки назад
  • 2 роки назад
 3. 2 роки назад
  • 2 роки назад
   • 2 роки назад
    • 2 роки назад
 4. 2 роки назад
  • 2 роки назад