Я у мами інженер: ремонт ноутбука своїми руками

Я у мами інженер - ремонт ноутбука

Все почалося з того, що вирішив я почистити свій ноутбук. Відкрутив нижню панельку, протер все гарненько, традиційно вийняв та витер зі всіх сторін оперативку, поставив назад. Назад прикрутив панельку та пішов собі. Повернувшись в кімнату натиснув кнопку увімкнення ноута. І здавалося б, що тут такого, але… не вмикається мій помічник – просто чорний екран і все.

Починаючи шукати причину, в першу чергу подумав, що повертаючи кришку монітора при складанні ноута для чистки, десь зачепив та відірвав один з дротиків, що йдуть від “системного блоку” до монітора. Чому я так подумав? Просто трішки поламаний мій ноутбук був: з обох боків, там де поворотні механізми кришки (монітора), були виламані завіси. Виламані з кришки і вона трималася на хитромудрі конструкції зі скотчу, міцної нитки та утримувача для книжки. Простіше кажучи – ніяк не трималася і падала куди хотіла і коли хотіла 😀

Однак, коли відкрутив залишки кришки від самого монітора, я побачив, що там все в порядку і, очевидно причина деінде. Хвилинку подумав і, ось воно, осяяння! Я ж виймав планку оператики! Відкручую задню панельку “системника” і перевіряю – точно, оператика “не до кінця запхана”. Поправляю, збираю все назад і, ву-а-ля, працює все!

Та це не кінець. Коли відкручував панельки від монітора довелося “розібрати” вище згадану конструкцію зі скочу та інших підручних засобів. Що ж, назад робити те, що було, мені не хотілося. Адже через таке кріплення монітора, якщо це взагалі кріпленням можна було назвати, рано чи пізно були б проблеми. Та і не бажання дисплея триматися у потрібній позиції теж дуже сильно діставало.

Вирішив. Треба йти на базар та шукати. Що? Не знаю, але коли побачу – зрозумію. В результаті було куплено чотири “кути”, десяток маленьких болтів, а до них шайби та гайки. З допомогою вимірів “на око”, молотка та цвяха “сотки” у “кутах” були зроблені отвори в потрібних місцях (напроти отворів. які мали завіси та ще в двох потрібних місцях). З обох боків на нижніх кутах монітора розмістилися куплені металеві “кути”, які з’єдналися із завісами та скрутилися болтами, взявши таким чином монітор у свої міцні обійми.

Як результат – ноутбук як новенький! (ага, як би не так). Зате тепер монітор стоїть у тій позиції, в яку поставиш. Нікуди вже сам не падає. Та і закриватися тепер ноут може нормально =) Загалом, це треба бачити. Тому – на останок декілька фото моєї інженерної думки 😀

Коментування вимкнено
 1. 3 роки назад
  • 3 роки назад
 2. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
 3. 3 роки назад
  • 3 роки назад
   • 3 роки назад
    • 3 роки назад
     • 3 роки назад