Фільм «Загублена»: дві години шедевральної інтриги

Доброї ночі читачі мого скромного блогу! Так саме ночі і хоча зазвичай о такій порі я давно сплю, сьогодні графік був порушений тим, що сміливо можна назвати свого роду шедевром. Думаю цей фільм заслуговує такого звання, адже він змусив мене посеред ночі зайти в блог та в розпалі емоцій написати про себе.

Фільм Gone Girl 2014

Кадр з фільму «Загублена». Факти бувають такими оманливими…

Мова йде про фільм «Загублена» (ор. назва «Gone Girl»), який вийшов цьогоріч і який відноситься до далеко не найулюбленіших мною жанрів –  драма та трилер. Це «кіно» мені ніхто не рекомендував, а я випадково надибав його блукаючи по «толоці». Запускаючи його до перегляду я розраховував, що подивившись хвилин 10 спокійно засну, але не тут то було.

Вже з перших хвилин фільм дає головне, що мене захоплює у кіно – загадку. Однак це не просто загадка – це інтрига! Давно мене ніщо не тримало в такій напрузі, переживаннях та бажанням чим швидше дізнатися завершення, як цей фільм. Всім же тим, хто причетний до його створення (режисеру, акторам і т. д.) можу сказати лише величезне дякую і, ви просто перевершили самі себе!

І найголовніше, за що я люблю фільми – неочікуване завершення! Протягом перегляду всього фільму я все прокручував в голові можливі варіанти розвитку подій, але як же я помилявся! Загадка, яка переростає в непередбачувану інтригу – браво. Всім рекомендую до перегляду і, переглянувши не забудьте поділитися враженнями!

 P.S. І головне, дивіться в українському дубляжі, гірший переклад та озвучення просто зіпсують весь фільм!

Коментування вимкнено
  1. 3 роки назад
    • 3 роки назад